O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 2349
  • Polecenia 3316

Komentarze

0

Sugeruje używanie skrótu Sporting CP, bo to Sporting Club de Portugal. Brawo dla redaktora, że nie napisał Sporting Lizbona (sic!).

0

K'lautern ostro tyłek nam stłukli u siebie. Niezła patatajnia tam była. Bakero jednym golem dał szanse na rewanż.

4

@AxelF Tylko dlatego, że obaj bezsensownie się ganiali. Semedo nie rozumie naszej gry, zero daje w ofensywie. Czego tutaj nie rozumieć.

0

W końcu dobry kierunek obraliśmy. Spoko koleś.

0

Biega z łaski, żaden talent. Jaja jakieś.

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.