O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona/ Manchester United
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 2710
  • Liczba komentarzy 870
  • Polecenia 1129

Komentarze

0

@BarcaInfo
Iwana za aubameyanga by mogli spróbować wymienić

0

@piotr_styk
Green club na zaspie :) Tanie piwko-6-żuberek zawszę lodowaty, sporo stołów do bilarda, fajne miejsce na zewnątrz, polecam :)

1

@BartqRKO
Roni po rajdzie na bernabeu i oklaskach od odwiecznego rywala :)

2

@BarcaInfo
pisz wodzu

7

Rozjedziemy bayern :) To tylko 1 mecz, sam Leo może go wygrać. Wróci FDJ, a Marc będzie stawał na rzęsach by pokonać niemców. Suarez też już się do tego czasu powinien doprowadzić do pełnej formy, może Grizzmanowy też w końcu się wbije na stałe z formą. Bayern powinien się nas obawiać, a nie na odwrót.

Zobacz wszystkie

59

Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)

34

Pęka serce :( Do końca wierzyłem, że jeszcze rok zostanie jako rezerwowy .. Jestem zdruzgotany . Jednak też niesamowicie wdzięczny za te wszystkie lata i piękne chwile. Ile razy ten człowiek mnie po prostu niósł przed telewizorem swoją grą.. Nie ma słów by to wszystko wyrazić, słowa nie oddają tego co zrobił eh :/

33

Podoba mi się strasznie ten skład na papierze :)

26

Wy mózg macie? Bo ja z miejsca bym zbanował idiotów, którzy krytykują Bartka w tej kwestii.
Klub wydał oświadczenie, że nie popiera wulgaryzmów których użył Dani, nic nie mówiąc o treściach. Barcelona to wielka marka i nie mogą sobie pozwolić na pisanie czegoś w deseń "jebem media, brawo Dani, wpadaj na flachore, wynagrodzimy Cie za to jeszcze " Brzydzę się tą waszą tęsknotą za mózgiem.

22

11.04. 2015 Sevilla - Barcelona Liga
14.04. 2015 PSG - Barcelona Liga Mistrzów
18.04. 2015 Barcelona - Valencja Liga
22.04.2015 Barcelona - PSG Liga Mistrzów
Okrutny terminarz :/ Jeśli uda się wygrać te 4 mecze to będzie rewelacja ;)