O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 615
  • Liczba komentarzy 483
  • Polecenia 708

Komentarze

0

@adaskooow tak kiedyś wypowiedział się Suarez na ten temat: Kilka lat temu w Liverpoolu miałem kontuzję. Spie***liłem sobie kość w prawej ręce, powstała jakaś szczelina. Całą rękę miałem w bandażu. Udało się to zagoić, z ręką i palcem było wszystko w porządku, ale bandaż zatrzymałem. Noszę też na ręce czerwoną wstążkę, ale w Premier League nie można było mieć takich rzeczy na boisku, dlatego używałem bandażu do zakrywania jej. To stało się tradycją. Nawet, gdy gram w długim rękawie to i tak ją zakładam. To są takie moje szaleństwa. Za każdym razem, gdy wchodzę na boisko to całuję tatuaż mojej córki i mojej żony. Piłkarze są bardzo przesądni.

2

Suarez w Atletico, to teraz czekać na info na temat nowej 9.

0

Powodzenia. Zawsze będzie można zobaczyć go jak sobie radzi u rywala.

0

@LuisSalvano dokładnie czarną już mam teraz czekam na domową

1

To teraz tylko czekać na odpowiednie ustawienie, i może w końcu pokaże na co go stać.

Zobacz wszystkie

36

No i jest godny następca Busiego, oby tak dalej.

27

Powinien zostać myślę że ma coś jeszcze do udowodnienia. Tylko że przy naszym trenerze będzie ciężko. Ale życzę mu jak najlepiej.

25

Konkretnie i na temat.

24

@Azi podzielam zdanie u nas był problem w tym że ciągle grał Suarez nawet jak grał totalny piach i potykał się o własne nogi i Paco grzał ciągle ławę.

22

Wracaj do formy i udowodnij niedowiarkom że jednak nie zapomniałeś jak gra się na najwyższym poziomie. A może to zasługa innego trenera skoro już w reprezentacji jeden z najlepszych zawodników na boisku