O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 8106
  • Polecenia 11438

Komentarze

1

W następnym sezonie powinien przejąć rolę Busiego i wróci stary dobry Franki do tego Puig i ruchliwość naszej pomocy nabierze na ruchliwości.

0

@Ricardinio14 Koleś, który ciągle nie potrafi rozegrać 90 minut w Europie, to nie świadczy o nim za dobrze, druga sprawa, to on śmigał sobie na desce, gdzie piłkarz tego robić nie powinien. Po trzeci to kumpel Neya i Brazol już wychodzi jego natura, imprezy, zabawy, foszki, zakazane rzeczy.

1

@Entuzjasta Z każdego może być drugi Bojan, ale to nie znaczy, że nie mamy się cieszyć jego grą, kiedy jego gra cieszy.

0

17 dobra godzina,człowiekowi nie chce się jeszcze spać :)

0

@BarcaInfo tylko, że Messi do 20 albo 30 minuty sam notował tylko straty :)

Zobacz wszystkie

83

Real nie chciał VARu, teraz narzeka, że źle działa. Najlepiej strzelać gole z metrowych spalonych i mieć w swoich szeregach Casemiro, który powinien godnie gonić Ramosa w czerwonych kartkach, ale ich nie dostaje. No, ale jak nie idzie, to trzeba na coś zwalić, może niech Perez pomyśli, dlaczego nie przebudował drużyny latem i został z Benzema, a dopiero później szuka problemów dalej? :)

81

Semedo powinien dostać kilka meczów z rzędu w podstawowej 11. Jak tak dalej pójdzie, to on nigdy się nie zgra z drużyna i będzie niewypałem transferowym za 30 mln...

65

To przecież plan Bartka. Lucho nie będzie dawał grać Thiago, ten się zbuntuje i latem transfer po kosztach!

61

Wszyscy cisną Zubiego, a jak musi się Belg czuć... Trzymaj się chłopie i wróć w końcu do zdrowia!

58

Dno i kilometr mułu Valverde, zaraz za nim Suarez, ciut wyżej Rakitic i na tym samy poziomie Roberto, każdy kto umie liczyć do 11 widzi, że graliśmy w 8 i bez trenera. Nie ma szans, że zwolnia Valverde i nie ma szans, na lepszą gre w kolejnym sezonie. Nie wiem co Bartkiem kierowało, gdy przedłużał z nim umowę, ale jest duża szansa, że wyjadą na taczce we dwójkę.