O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 511
  • Liczba komentarzy 542
  • Polecenia 751

Komentarze

0

@Naturopata dokładnie, te wszelkie działania Bartka tylko szkodzą klubowi, nic w tym racjonalnego nie ma, licze, że jak go wyrzuca ze stołka, to jeszcze zostaną mu postawione zarzuty, m.in Barcagate i wszelkie działania i zaniechania na szkodę klubu i niszenia jego wizerunku na świecie.

2

@Peciak niektórzy wolą kogoś pożegnać osobiście albo w inny sposób.

0

Ciekawe czy nasz Luis sprawdzi się i zaaklimatyzuje w Atletico, bo Griz w przeciwną stronę puki co nie zdaje egzaminu. Swoją droga niezle transfery w obie strony i jesteśmy na minusie około 100 baniek, a ten dziad dalej grzeje stołek.

1

@cyron1 z pazurem i ząbkami :)

0

@KrystianR i sobie jeszcze potem w Juve powrzucał i nastrzelał.

Zobacz wszystkie

89

Pasy były jak innych lali, a teraz grają w kratkę, to takie koszulki będa bardziej do nich pasować :D :D :D

57

Coś czuję, że Cou odżyje przy Koeman'ie

40

Bartomeu i Valdek, tym dwóm panom dziękujemy, przez nich są same cyrki w tej drużynie z transferami, jeszcze dorzuciłbym sztab trenerski do wymiany, bo nie potrafią zawodników przygotowac do meczów, w takim klubie jak Barca, to wstyd.

39

Zmarła 9 letnia córka Luisa Enrique, to dla niej zostawił reprezentację, miała raka kości, nie dało jej się uratować, świeć Panie nad jej duszą, wyrazy współczucia dla całej rodziny :( niech się już skończy te okno trasferowe, dość tej telenoweli z Ney'em.

22

Wspaniały człowiek, cieszy się grą w piłkę, podobnie jak Vidal. Dużo dał drużynie, praktycznie grając od obrony po atak.