O sobie

  • Zainteresowania gry strategiczne
  • Ulubiony zawodnik Marco Reus, Ivan Rakitić, Lacazette, Marc-André ter Stegen
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Lech Poznań, Tottenham Hotspur.
  • Barcelonie kibicuję od 2008 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2179
  • Liczba komentarzy 12135
  • Polecenia 49402

Komentarze

1

@Bogan Mam aktualny przykład z pracy. Kolega miał gips po złamaniu kostki. Lekarz powiedział, że trzeba ściągnąć gips bo się wszystko zrosło i przydała by się jakaś nie długa rechabilitacja. Kumpel się pyta to kiedy może przyjść, a Lekarz mu, że za 2 miesiące najwcześniej. Sam lekarz mu zasugerował, że powinien iść prywatnie to zrobić. Poszedł prywatnie, zrobiono mu to kilka dni po wizycie i oczywiście kilka stówek nie jego. Na co on płaci NFZ, jak głupiego gipsu nie potrafią ściągnąć.

Pomijam np: zabieg zaćmy, który jest popularny i w mojej rodzice dziadkowie go mieli robiony. Jak by czekali na NFZ to by nie widzieli już nic bo termin za rok/dwa. Trzeba było iść prywatnie i płacić te kilka tysięcy.

1

@Chwytliwy Nagadałeś się o tych 7% ( pomijam, że aktualnie w sądażach są ponad całym zbiorem lewicy). Nowa partią, gdzie większość ludzi nie była znana w ogólno pojętych mediach. Nie pokazywano ich w telewizji publicznej, przemilczano ich. 7% to był sukces. W końcu mogą mówić do szerszej pibliczności (widać to nawet po tobie), w końcu typowy, przeciętny janusz usłyszał o nich. Prezentują się dobrze, wypadają merytorycznie (nie moja opinia tylko osób głosujących na Lewicę, czy KO, z mojego otoczenia). Są młodzi, pełni Energi, nie skażeni byciem u władzy i niszczeniem kraju i nie dotrzymywaniem obietnic. Jak nie widzisz zmiany od wyborów do europarlamentu, a dzisiejszymi realiami to jesteś zaślepiony. W 1 rok partia zyskała bardzo dużo nowych wyborców, wielu ludzi niezdecydowanych. Patrz ja mam przykłady: moi rodzice, czy mój bliski kolega oddali głos na Bosaka bo od niedawna dopiero wiedzą kto to jest, bo wcześniej go nie było. Jak będzie dajmy na to za 3 lata 10/15% to też będzie sukces, nawet jak by mieli nigdy nie przekroczyć 15% to i tak będę się cieszył, że nie sprzedają programu hasłami pod publiczkę jak partie u władzy. Piękna polityka :)

PS. Jestem bardziej lewicowy światopoglądowo niż oni ;)

0

@Persyfl Jak nie rozumiesz słowa degenerat, to sobie zajrzyj do słownika. Jak nie potrafisz odróżnić ludzi i wszystkich wrzucasz do jednego wora tylko dlatego, że nie są hetero, to jesteś ślepy i tyle. Co to są degeneraci: np ludzie, co robią ci..o Maryjki, albo ludzie co biorą swojego partnera seksualnego na smycz i ciągną po ulicy, albo ludzie co w normalnej rozmowie o poglądach, nagle zaczynają wyzywać rozmówcę, mówią, że by go zabili, że wzywają szatan w tej chwili by sprzedać mu duszę za zabójstwo rozmówcy. Jest masa filmików w internecie z takimi osobnikami LGBT, którzy nie są normalni i nikt mi nie wmówi, że są. Albo jak sprzedawca się pomyli bo kobieta wygląda jak facet i przez przypadek zwróci się do niego nieodpowiednio, a ten w zamian zdemoluje mu sklep. Na paradach i protestach jest ułamek wszystkich to prawda, dlatego w większość, pewnie z 99% LGBT to są ludzie do których nikt się nie przyczepi, a ten 1% niestety robi złą renomę i chodzi mi o tych ludzi bo oni szkodzą wszystkim.

To czemu się mówi wolność wyznaniowa, a nie wolność (przykład jednej losowej religii)? Czemu walczymy o prawa kobiet, a nie jednej losewej grupy? Czemu walczymy z głodem na świecie, a nie tylko z głodem w jednym miejscu? Czemu walczymy z przemocą ogólnie, a nie tylko w jednym kręgu? Dlaczego praktycznie wszystko co jest związane z człowiekiem jest przedstawiane jako walka na świecie wśród wszystkich grup, wszystkich ludzi, tak by nikt nie został pominięty, a tu w BLM mamy przykład, gdzie ludzie o jednym kolorze skóry bazując na swojej przeszłości są w stanie wybić się ponad inne dyskryminację rasowe. Nie przyszło im do głowy, że przez to inne narodowości, co też są dyskryminowane, przez ten ruch BLM są spychane na dalszy plan? Pomija się mniejszość Romów, Białych, Indian, Żółtych, Latynosów itp. Wszyscy są spychani do drugiego szeregu, bo BLM najważniejsze i jak już wspominałem nie obchodzą ich inni cierpiący. Podaj mi 1, ale to 1 argument za tym, by czarny z Ameryki był lepszy niż czarny z Afryki. Tak zachowują się ci walczący o równość celebryci. Kategoryzują ludzi w swoich własnych szeregach co jest przykre, straszne i wymaga potępienia. Nie, BLM może na początku miało jakieś słuszne ideę, ale z biegiem czasu stało się jedną z gorszych rzeczy w nowym świecie. Dlatego cieszą mnie kierowcy F1 co nie klękają, cieszą mnie dziennikarze, co mówią ALM bo to jest jedyny normalny slogan w tej sytuacji.

0

@Chwytliwy Oj ciężkie są "dyskusje" z Tobą, ale przynajmniej człowiek pośmieje się z twojego braku elementarnej wiedzy :)

W cale to nie jest tak, że naczynia musiały by być połączone odpowiednio w państwie by działała służba zdrowia, czy emerytury tak jak chce Konfederacja. I w cale to nie jest tak, że musiał by być okres przejściowy, a nie z dnia na dzień cyk i już. I w cale to nie jest tak, że wszystko by było jak w ich idealnym świacie. Przecież nie mogli by dojść do wniosku, że jednak coś jest trudno zrobić patrząc na mentalność Polaków i takie Czechy będą odpowiednim docelowym systemem.

Co do tej "prawicowości" KO i kiedyś PO to no śmieszne. Już PO wygrało wybory tymi hasłami i jak przyszło co do czego to robili odwrotnie. PO to jest obok PIS najgorsza partią w Polsce. I tak nawet razem jest lepsze, bo oni się nie kryją z swoimi poglądami.

Megalomania Konfederacji to już cyrk :D Tak bo, jak ktoś coś mówił wcześniej i później się to stało to megalomania. Bo w cale media nie bazują na tym, że podają informacje z wyprzedzeniem lub coś przewidują. Wcale :D Ale ta zła Konfederacja powiedziała coś co stało się kilka tygodni później. No nie wolno tak robić, megalomani :(
Bo smutny użytkownik stroni o Barcelonie będzie miał mniej argumentów i będzie musiał wymyślać coś o megalomani. Przykre, ale prawdziwe.

1

@Persyfl Hasło dosłownie nie brzmi tak, to prawda, jednak znaczenie ma takie jak powiedziałem. Gdyby znaczenie miało być inne i chodziło o równość, to po pierwsze używali by ALM, z którym nikt nie miał by problemu, po drugie nie mieli by problemu z ALM, bo to z nimi nie koliduje.

Nie mam nic do przeciętnego człowieka LGBT, za to mam dużo do aktywistów i degeneratów. Tu nie ma ale, to są dwaj różni ludzie. Nikt mnie nie zmusi do dawania znaku = między nimi.

Zobacz wszystkie

155No nawet się uśmiałem :D

144

"A tak wgl to niesamowite, że Cristiano jest tak opalony biorąc pod uwagę ile czasu spędza w cieniu Messiego." - Ale pocisk :D

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?