O sobie

  • Zainteresowania film
  • Ulubiony zawodnik Pique, Messi, Griezmann (wcześniej: Stoichkov, Luis Enrique, Saviola, Puyol, Ronaldinho, Fabregas, Alexis, Neymar, Coutinho)
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Newcastle UTD, PSG
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 211
  • Polecenia 189

Komentarze

0

Idol z dzieciństwa? Christo Stoiczkov!

1

Zarabiają za dużo. Nie chodzi mi tu nawet o to, że to może być postrzegane jako nieetyczne na co dzień, ale to zbytnio obciąża budżet klubu. Od 13 lat nie można się doczekać remontu Camp Nou. To nienormalne. Wracając jednak do etyki, to w sytuacji szalejącego koronawirusa, od którego umierają tysiące ludzi i w sytuacji ograniczenia przychodów klubu, piłkarze powinni powstrzymać swoją pazerność.

3

To ważna sprawa, która określa miejsce FC Barcelony w historii. Nigdy nie było nam po drodze z faszystami (falangiści nimi byli), a Realowi wręcz przeciwnie. Pamiętajmy!

0

Ja powiem tyle: dla mnie najważniejszym kryterium oceny trenera jest to jakie ma wyniki w el Clasico. Drugie kryterium to mistrzostwo. Trzecie to Liga Mistrzów. Styl gry jest kryterium dalszym, bo wyniki zazwyczaj idą w parze ze stylem. Ja tęsknię za Valverde i boję się co to będzie dalej. Jeśli Quique Setien w tym sezonie nic nie wygra to myślę, że w przyszłym też nie.

0

Trochę za wcześnie na takie porównania. Poza tym Larsson przychodził jako snajper. Kilkukrotny król strzelców ligi szkockiej. Miał nosa do zdobywania goli jak mało kto. Braithwite raczej go nie ma... przynajmniej na takim poziomie.

Zobacz wszystkie

14

@kacper0404 na pewno wartością Barcelony nie jest zawziętość i niewybaczanie błędów. Wręcz przeciwnie - raczej otwartość.

13

Wypowiedź "Tutaj jest mniej więcej ten sam poziom co w Barcelonie" ma jednak inny wydźwięk niż "Arsenal jest na poziomie Barçy". Biorąc pod uwagę, że powiedział też "Gra Arsenalu jest dobra, jednak w Barcelonie jest to coś wyjątkowego, unikalnego na skalę światową." można śmiało stwierdzić, że nagłówek jest w stylu Onetu, czy WP, czyli przyciąga prawie sensacyjnym brzmieniem, a w środku okazuje się, że to nic niezwykłego. Eh... tabloidyzacja :P

12

Jaki jest logiczny związek w zdaniach "Klub jest przekonany, że piłkarz jest w stanie to zrobić, ponieważ w reprezentacji Brazylii grał ostatnio w środku pola i spisywał się dobrze. Pod nieobecność Ousmane'a Dembélé wychowanek Vasco powinien otrzymać więcej szans na zmianę swojej sytuacji."? Przecież nieobecność Dembélé nie zwiększa jego szans na grę w środku pola... a to właśnie tam powinien grać Coutinho. Też trzymam za niego kciuki, bo to świetny piłkarz.

11

"Emerson bywa porównywany do Daniego Alvesa". To dobrze, bo się obawiałem, że do Douglasa...

10

A Ty jesteś dosyć nieprzyjemny dla kolegi, który kibicuje temu samemu klubowi. Czujesz się lepiej po tym co napisałeś?