O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1496
  • Polecenia 2862

Komentarze

DJ6

6

Dziękuję, zaorane, nie mam nic do dodania.

DJ6

0

Werner nie powinien być brany pod uwagę, wole dużo bardziej tego Cabrala niż jego, ale Ziyech to konkretna propozycja na skrzydło, pytanie tylko kogo wybierzemy, moim zdaniem najbardziej pasuje do nas Torres i myślę że tylko jeden skrzydłowy powinien zostać sprowadzony, bo musimy przesunąć Depaya na bok, ponieważ na środku póki co nie wygląda to dobrze.

DJ6

17

Taka jest prawda, ja się z tym zgadzam, czy Lewandowski byłby w stanie zrobić tyle co Messi? Nie. Czy Messi jest w stanie zrobić tyle co Lewandowski? Tak. Lewandowski był najlepszym napastnikiem w tamtym sezonie, ale nie piłkarzem, proste.

DJ6

1

Jeśli ma odejść to oby te plotki o Torresie okazały się prawdziwe, chyba że sprowadzimy środkowego i Depay pójdzie na skrzydło, to też niezła opcja. Minęło już dużo czasu od przybycia Dembele i raczej nikt z tego związku nie jest zadowolony, ale trzyma się to przez tragiczną kadrę, przebłyski wielkiego talentu Ousmane i brak zainteresowania przez kontuzje. Szkoda że nic na tym nie zarobimy, ale ja jestem naiwny i chciałbym zobaczyć czy pod okiem Xaviego coś by się zmieniło. Mimo wszystko trzeba te informacje bardziej postrzegać jako plotki, lub próby wywierania na Barcelonie presji o lepszy kontrakt.

DJ6

0

Szkoda że reszta obrońców nie dojeżdża do jego poziomu, każdy z nich stał się mocno "elektryczny" i nie można na nich polegać, w kwestii rozgrywania to moim zdaniem najlepszy jest Lenglet. Można na nim psy wieszać (z resztą słusznie), ale podania, szczególnie te długie ma naprawdę konkretne, więc Garcia póki co jest mocno przeciętny, a gdy mu nie idzie, to po prostu słaby.
Pique wydaje się drugim najpewniejszym z całej zgrai (choć o Umtitim tak naprawdę nie wiemy nic), ale trzeba przyznać że on by w Barcelonie już nie grał, gdyby nie kryzys finansowy.
O Minguezie pisać chyba nie trzeba, miał ciekawe wejście do zespołu rok temu, a teraz zalicza mocny regres.
Z drugiej strony to nadal początek Xaviego i można jeszcze się spodziewać poprawy w wielu aspektach, faktem jednak jest że Araujo jest po prostu spektakularny i uwielbiam gościa.

Zobacz wszystkie
DJ6

70

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

59

Haha, wpis ewidentnie w jego stylu, to jest ta energia, nie zatrzymuj się Dani, szacuneszek :D

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

55

Ciężko mi w to uwierzyć, City walczy o wszystko, a Torres jest kluczowy.

DJ6

50

No cóż Cou, grasz piach przez 90% czasu spędzonego na Camp Nou więc jesteś jednym z ostatnich, którzy mogą stroić fochy, ja rozumiem, nie twoja pozycja itd, ale Griezmann nigdy nie zagrał na swojej pozycji i choć też był cienkim bolkiem, to wciągał cię nosem, bo miał przebłyski i jakieś liczby. Coutinho to najgorszy ze wszystkich trzech drogich transferów, bo nawet Dembele dał nam dużo więcej grając jakieś 4 razy mniej od Coutinho, który nigdy nie pokazał mi że można mieć co do niego jakiekolwiek nadzieje, taka sama porażka co Arthur, tyle że spoooro droższa.

To tyle o szrocie, a w kwestii kontuzji, to bardzo liczę, że Xavi zrobi w tym temacie kocioł, bo aktualnie to jest Prawo i Sprawiedliwość medycyny sportowej.