O sobie

  • Zainteresowania Wrestling, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Mama Neymara,Kaka, Pirlo, Ronaldinho, Reus, Adriano. Donny Van De Beek
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund.
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 668
  • Liczba komentarzy 28210
  • Polecenia 51397

Komentarze

0

@ProMILs Za PO byłem młody, za PiS jestem stary.

0

@mrboom Luzik, ale sam tak szczerze to nie wiem co dać dla młodej pary, chyba kasa będzie najlepsza co nie? Bo trudno mi na coś wpaść innego.

0

@mrboom Wesela akurat nie robiłem, ale ci co robili albo gdzie byłem to mówili że nic alkoholu praktycznie nie zostawało i to mówiła para młoda bądź ich rodzice, a ja tylko pisze ze u mnie, w moim otoczeniu.

0

@mrboom Wiem że nie tylko to, problem jest taki że u nas to idzie bardzo szybko, ja nie pamiętam kiedy ostatnio było zbyt wiele alkoholu na weselu, a był bimber, piwo, wódka itd itd.

2

@mrboom Na zapas będzie.

W moim otoczeniu Alkohol idzie szybko się kończy, zazwyczaj zostaje żarcie, ale alkohol? Nie pamiętam kiedy ktoś miał tego za dużo.

Zobacz wszystkie

135

"Przeciętna zmiana dembele"xd, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pękne

113

Za chwilę będzie El Classico w Australii, derby Madrytu w Chinach, Puchar Anglii w Kaliforni oraz Puchar Króla w Sosnowcu

109

Setien to rolnik więc powinien wystawić tego Rikiego Pługa, przynajmniej rolnicza Barca będzie.

102

@Shapiro Matko moja.

101

Ta partia to jest tragedia jakaś, masa afer jak z Banasiem czy Lotami, pierwsza partia po 89 roku która tak nagminnie łamie konstytucję, partia która wprowadza programy typu 500 plus przez które gospodarka nie ma się wcale lepiej, teraz to co oni robią w czasie kryzysu jest chore.

Najgorsze jest to że moja rodzina nadal im wierzy i chce na nich głosować w większości, a robi mi się z tego powodu niesamowicie przykro mimo tego ile razy już im tłumaczyłem na co się piszą.