O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna , Imprezy, Historia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003/2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2706
  • Liczba komentarzy 1650
  • Polecenia 3981

Komentarze

1

@FC1899Barca Smutne jest to, że taki zawodnik jak Messi ma tylko 4 LM. Naprawdę szkoda chociażby poprzedniego sezonu, ale jeszcze bardziej sezonu 2009/10 i półfinału z Interem.

3

Normalnie drużyna perfekcyjna :) Jeżeli to co jest napisane wyżej jest prawda, to są to dla nas niezle informacje. Jeżeli Bayern będzie grał wysoko mogą się nadziać. Villareal zagrał odważniej i wiemy jak sie skonczylo. Oczywiście z zachowaniem proporcji. Bo Bawarczycy to co najmniej poziom wyżej niż Żółta Łódź.

0

@wolny99991 Ja sobie przypominam wiele sytuacji, w których nasi mieli takie wytłumaczenie. Może nie czytasz zbyt uważnie wywiadów.

0

@BarcaInfo I to jest jedna z naszych szans. Przewaga w bramce. Oby słabsza dyspozycja i pycha Neuera ich zgubiła.

0

@Janiama Myślę, że nasza pomoc to będzie Busi, Ivan i De Jong. Co do prawej obrony... Sam nie wiem, ciężko stwierdzić, ale jednak Semedo gra naprawdę przyzwoicie i myślę, że ma szanse na grę w wyjściowej 11. Idąc Twoim tokiem myślenia, to Semedo z Rakiticiem zabezpieczają prawą stronę, a lewa tak jak wskazałeś. W ataku MSG. Wiadomo, z takim trenerem nie można wykluczać 4-4-2, zachowawczość przede wszystkim :)

Zobacz wszystkie

120

Tak powazna kontuzja ktoregokolwiek z naszych zawodnikow bylaby tragedia. Jednak Aleixa darze szczegolna sympatia (zapewne nie tylko ja),zdobyl moje "serce" swoja praca, pasja i upartoscia w dazeniu do celu. Jego radosc w ostatnich spotkaniach.... Czlowiek patrzac na te sceny mial banana na twarzy. Tak bardzo mi szkoda Aleixa, nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek i kogokolwiek kontuzja tak mnie zasmucila.
Wroc silniejszy, czekamy!

110

36 kolejka- Real przyjeżdża na Camp Nou. Właśnie sobie uświadomiłem, że jest wielce prawdopodobne iż będą robić nam ich ukochany szpaler:)

Tak wiem jest grudzień. Są święta, można marzyć.

100

Po dwóch latach nareszcie skończyły się przypadkowe bramki w doliczonym czasie w stylu "na chaos". Nikt inny nie miał tak wiele szczęścia co Real. Bramki ze spalonych, fartowne losowania w LM i te bramki w końcówkach.
Koniec.

93

Z Chelsea bramka z dedykacją dla syna :)

83

Nie wierze... Patrzę na tabele PL , a tam 4. Arsenal i ma na koncie 44 pkt :)