O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 856
  • Liczba komentarzy 5266
  • Polecenia 3771

Komentarze

0

@blazeq nie oglądałem pierwszych 15 min ale jakoś podań betisu znakomita oprócz niektórych wrzutek

0

@Coutinho007 dla mnie obaj są z różnych powodów nie wiadomą z różnych powodów ale w hierarchii na tyle co widziałem Coutinho przeskoczył Griezmana.

0

@BarcaInfo Ja bym próbował Fatiego i Depaya jeśli nie wypalą za rok postarał się o Mbappe podobno 100 mln oferując Griezmana.Jeśli nie a Lutaro zrobi progres kupiłbym lutaro.

0

@Coutinho007 najlepsi w ataku u nas to Messi potem Dembele.Potem potencjalnie będzie Fati i dopiero potem cała reszta czyli Trincao, Coutinho pedri Griezman, Martin.Na razie Coutinho potwierdził formę z 2 słabszymi zespołami w meczach towarzyskich.Zobaczymy jak poradzi sobie o pkt w meczach ligowych.Bo wcześniej było z nim tak że na nowości wszedł a potem każdy obrońca wiedział że poda do Messiego albo Alby pójdzie wzdłuż lini i strzeli w długi róg.Zobaczymy na przestrzeni sezonu jak sobie poradzi.W przypadku Ansu czy Dembele nie było takich problemów.Dembele jak jest w formie to gracz na pierwszą 10 na świecie.Ansu zobaczymy potencjał ogromny..

0

A o której dziś mecz?

Zobacz wszystkie

51

Firpo został wprowadzony i dobrze bo Alba nie zagra w następnym meczu więc dobrze że się ograł fajnie że zagrał Araujo ze szkółki.Wynik super gra jak na wszystkie okoliczności dobra:)

32

To odeszli przeciwnicy czy zwolennicy Neymara?

28

Idzie do juve i sam dla siebie powinien starać się grać ,choćby na treningach.Sam sobie strzela bramkę.Tam mu nikt miejsca za darmo nie da.

27

dembele powinien grać to po Messim nasz najlepszy zawodnik, który z niczego zdobywa bramki.On powinien być szykowany na Real aby zrobić różnice.Griezman+ Coutinho +busi to nienajlepsze zestawienie.

24

Powinien zagrać jest szybki ,może zrobić coś z niczego.Co przy absencju Suareza który choć gra słabo to u siebie zdobywa bramki.