• Liczba komentarzy 65
  • Polecenia 216

Komentarze

7

Mingueza dzisiaj najgorszy na boisku , w każdej akcji rywala był dosłownie o półtora metra za daleko od przeciwnika , spóźniony i niedokładny , ogólnie cieszy zwycięstwo ale styl to wciąż dno i moim zdaniem szybko sie to nie zmieni , Dembele dobra zmiana , aktywny szybki bynajmniej próbował walczył on dopiero wraca do formy , a ci co go krytykują to niech wstawia w jego miejsce Roberto i zobaczymy jak będą go chwalić prawda jest taka ze Ousmane jest naszym najszybszym piłkarzem i jest on nam potrzebny czy sie to komuś podoba czy nie , Busquets tez w kratkę ja nie wiem jak w ciągu 90 minut można prezentować tak rożny poziom gry xd

0

@Prabuk955 Teraz mecz z jakimkolwiek przeciętnym rywalem będzie wyrównany wiec wnioski można wyciągnąć proste niestety xd

4

Czekam aż wrócą wszyscy kontuzjowani obraz gry się nie zmieni a Koeman będzie się tłumaczył do końca sezonu ze musza wrócić do formy xdd

0

@mikokarla Szanuje za optymizm ale komu będzie łatwiej ?

6

Konferencja rudego , jutro słowa zdrajcy Laporty ze trener ma zaufanie od zarządu następny mecz z Valencia przegrany to wszystko już się robi nudne jak oglądanie 10 raz tego samego filmu….. Nasz prezydent prosi kibiców o wsparcie ale ten pier…… Koeman nie broni się ŻADNYMI wynikami od początku swojej pracy w tamtym sezonie miał skład (teoretycznie) dużo lepszy a i tak nie wygrał żadnego meczu z silniejszym rywalem teraz problem ma zremisować z Hiszpańskimi cieniasami , dostaje wpierdol od Benfici o mocniejszych rywalach już nie wspomnę , czekam na gownoburze obrońców Koemana którzy bardziej próbują oszukać sami siebie

Zobacz wszystkie

46

To co Koeman im wpoił to jest coś pięknego , wszystko w tym meczu mi się podobało ale chyba najbardziej pressing w 80 minucie przy tym wyniku , wyobraźcie sobie jakby wyglądał ten mecz za czasów EV po pierwszej połowie przy wyniku 2-0 panie Koeman WIELKI SZACUN