O sobie

  • Zainteresowania Sport, pedagogika
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2549
  • Liczba komentarzy 400
  • Polecenia 623

Komentarze

0

@Gacu95 Ja niestety nie miałem takiej okazji.

0

@LODOMIR Zobaczymy po niespodziewanej przerwie.

0

@antymadrista1 Może i masz racje tylko musi zmienić podejście do treningów.

0

Obserwując rynek transferowy na Arthura mają chrapkę kluby z Włoch czy z Anglii. Jeśli będzie dobra oferta to można ją rozważyć. Każdy jest szczęśliwy w Barcelonie jeśli gra ale szczęście to za mało, trzeba swoją postawą na boisku coś pokazać. Po odejściu Xaviego miał go w pewnym sensie zastąpić a niestety okazuje się inaczej. Pierwszym sezonie jego pobytu musiał zaaklimatyzować się w zespole i poznać tajniki gry Barcelony. Więc jego ocena występów była pozytywna. Natomiast w obecnym sezonie mało że nie jest głównym reżyserem w pomocy to jeszcze niewiele wnosi swoją postawą podczas meczu. Widać że ma umiejętności ale żeby stać się główną postacią w pomocy Barcelony to już sam nie wiem. Szkoda mi tylko Puiga bo w Barcelonie traktują go jak niewolnika drugiej drużyny. Widać że chłopak chce zostać w Barcelonie i udowodnić swoją przydatność do zespołu ale żaden trener nie chce mu dać szansy aby mógł przebić się do kadry pierwszego zespołu czy pomyśleć o innym rozwiązaniu jakie jest wypożyczenie do innego zespołu. W moim odczuciu już niczego nowego nie nauczy się w drugim zespole a na wypożyczeniu owszem . Dzięki grze na wypożyczeniu będzie się rozwijał, a jeśli będzie się wyróżniał w danym zespole stanie się o nim głośniej.

0

@Greenalley Masz racje sztab szkoleniowy musi pomyśleć nad planem treningowym dla Dembele.

Zobacz wszystkie

43

Dla mnie Abel Ruiz powinien być w pierwszym zespole. Widać po tym chłopaku że ma zapał do pracy. Na boisku umiał być aktywny w grze.

36

Odejdź i przestań robić wstyd

33

Wielki szacunek dla zarządu Valencii że nie dali się przekupić Barcelonie tylko postawili twarde warunki.

26

Bez Messiego Barcelona umie wygrać mecz jeszcze z liderem Seria A. To się chwali. Dzisiaj widziałem drużynę która jest kolektywem.

21

Nie wierzę temu trenerowi. Jest za głupi aby dać szansę gry młodym zawodnikom