• Liczba komentarzy 3360
  • Polecenia 19176

Komentarze

0

@tobiasson92 nie grilluję go, ale serio, takie usprawiedliwienie? Z zamkniętymi oczami powinien to trafić, a poza tym, od jakiegoś czasu grali mecze towarzyskie.

13

@OsehShalom Racja, czasem palnie coś głupiego, ale koło głupoty i przemądrzałości Hajto, to on nawet nie stał.

12

Idealnie mu to wyszło :D

25

Michael Zorc (dyrektor sportowy BVB): "Sancho zagra dla nas w przyszłym sezonie. Decyzja jest ostateczna. Myślę, że to odpowiada na wszystkie pytania".

19

Uwaga, przewiduję jedną ze zmian.
Riqui Puig wchodzi za Semedo, zajmuje miejsce w pomocy, a Sergi Roberto zastępuje Nelsona na prawej obronie.
Nic odkrywczego, Setien w miarę często tak rotuje, więc nie zdziwiłbym się. Ktoś pokusi się o przewidzenie jakiejś innej zmiany? :D

Zobacz wszystkie

174

Wróciłem ostatnio z rwania malin i był PAULINHO FICHADO.
Wróciłem przed chwilą z rwania malin i jest DEMBELE FICHADO.

:D

Niestety na kolejne fichado musicie poczekać do poniedziałku, bo dopiero wtedy idę rwać maliny. :D

147

Griezmann grając w Atletico Madryt, czasami zbyt szybko uciekał od kolegów, podczas robienia zdjęcia przedmeczowego, przez co wychodziły takie "kwiatki" - https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/11/sport-preview-antoine-griezmann-team-photo.jpg?strip=all&quality=100&w=1200&h=800&crop=1

108

Tym razem podsumowanie gry niektórych zawodników Barcelony B w ostatnim meczu, w innej formie, niż wrzucam zazwyczaj. Oprócz opisu, będą krótkie filmiki tych zagrań, dzięki czemu będziecie mogli na własne oczy zobaczyć i ocenić dane zagranie. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. :D

|Barcelona B 2:2 Numancia|

► Carles Alena - nienajlepsza pierwsza połowa pomimo strzelonego karnego, w drugiej połowie zagrał już naprawdę bardzo fajnie:
• 32' - miał dużo miejsca, mógł podać, ale niepotrzebnie zaczął dryblować i stracił piłkę - https://streamable.com/z0m5f.

► Sergi Palencia - rozegrał naprawdę dobre spotkanie:

► Marc Cucurella - solidny mecz w obronie, trochę brakowało mi go w ataku:

► Jorge Cuenca - dobry występ w jego wykonaniu:
• 66' - wygrał pojedynek siłowy i pozwolił spokojnie wyjść piłce za linię końcową - https://streamable.com/peaoz.

► Abel Ruiz - dobry mecz:
• 33' - ładnie pokazał się do gry i uratował nie najlepiej zagraną piłkę przez Costasa - https://streamable.com/4h9fm.
• 36' - wiele pracy przy wywalczonym rzucie karnym. Na początku wygrał pojedynek siłowy, potem minął rywala i dobrze zagrał do Ballou - https://streamable.com/hdrn8.
• 52' - gol, bardzo dobrze wyszedł do podania Alenii i świetnie wykończył piłkę - https://streamable.com/o8j1g.
• 83' - ładnie minął bramkarza, ale kat był na tyle ostry, że nie dał rady oddać celnego strzału - https://streamable.com/eiatl.

Materiał wykorzystany przy tworzeniu tych skrótów (przy okazji link do całego meczu) - https://www.youtube.com/watch?v=18DTWpUOhbE. :)

107

"Komitet Sędziowski LaLiga nie miał zamiaru składać skargi na gest Gerarda Pique, bo nie widzieli w nim nic prowokującego, ale zrobił to szef LaLiga, Javier Tebas. Komitet Rozgrywek zadecyduje, czy Pique powinien zostać ukarany. Gerardowi grozi kara od 1 do 3 meczów zawieszenia". [Kręcidło]

...

101

Z pewnością cieszy progres jaki zaliczyliśmy, bo jeszcze nie tak dawno dostaliśmy od Levante piątkę. Po prostu trzeba czasu, nie ma co na początku zbyt wiele oczekiwać. Trener musi poznać zawodników, a do tego, dopiero co straciliśmy Neymara, który zapewniłby dziś zwycięstwo. ;)