O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 9460
  • Polecenia 22305

Komentarze

0

Znaczy że jek. Nie wiedzą co jest w umowie :
" Brakuje też kluczowych szczegółów, by móc ocenić jej rzetelność. "

... ale mimo wszystko potrafią ocenić, że Barca nie spełnia jej wymogów:
"Według LaLigi wiele klubów, w tym FC Barcelona, nie spełniłoby wymaganych warunków, o których jednak nie pisze szerzej."

Ale mimo wszystko, to jej indywidualny cel ?
"Zdaniem organu Javiera Tebasa ma to na celu zniszczenie umowy z CVC, która naraża cele indywidualne Realu, Barçy i Athleticu."

Czy tylko ja mam wrażenie, że ktoś tu kłamie na grubo ?

8

@Elvisek akurat poukładane w głowie ma od niedawna, co patrząc na Dembele i tak się ceni. Nie wspomniał w wywiadzie o etapie w Benfice, gdzie tak gwiazdorzył że nie dostał w ogóle szans.
Bardzo wierzyłem w jego umiejętności i po którymś meczu presezonu, w którym wystąpił w parze z Araujo, wierzyłem że mamy parę stoperów na lata, ale widać wtedy nie dojechała głowa.
Dziś prę jego wypowiedzi później, w których stwierdził że cieszy się że odszedł z Barcy, bo go tu nie doceniali (były takie), to stwierdzam, że jakkolwiek dobry by nie był, to ten pociąg odjechał.
Przynajmniej zarobimy.

3

@mleczkoo https://www.money.pl/gospodarka/nadchodzi-najwiekszy-koszmar-premiera-morawieckiego-to-wielki-problem-dla-calego-pis-6705389309500384a.html
Jeszcze jeden link o tym, jak bardzo PiS jest "dobry w gospodarkę".
Wpędza nas w sytuację, kiedy mimo demografii pojawi się presja na bezrobocie, bo nie będzie firm stać na inwestycje, lub nie będzie ich stać na ryzyko, a koszta rosnących płac pis radośnie na nich przerzuca, a nie wszędzie wybiorą zatrudnienie, zamiast automatyzacji.

Za kilka lat, będziesz w swetrze kononowicza siedział w domu i z rozrzewnieniem wspominał rządy pis,plując na następców nie mając świadomości że to one stworzyły sytuację, dzięki której jesteś bezrobotny, bo pracodawcy nie było stać by zapłacić Ci minimalną.
W ekonomii liczy się kontekst.

3

@mleczkoo
https://www.rp.pl/ekonomia/art18866141-polski-lad-mocno-podbije-zadluzenie-panstwa
Ustęp:
Za to mocno niepokojącym sygnałem jest to, że ponownie wzrośnie różnica między zadłużeniem liczonym wedle unijnej metodologii (czyli dług sektora general government) a tym liczonym wedle polskiej (czyli państwowy dług publiczny). Ten pierwszy ma się zwiększyć w ciągu dwóch lat o 175 mld zł, ten drugi – o 48 mld zł. W 2022 r. różnica między tymi wskaźnikami ma sięgnąć 350 mld zł wobec 224 mld zł w 2020 r. oraz 55 mld zł w 2019 r.

– Te statystyki zaczęły się ogromnie różnić w 2020 r. Teraz widzimy, że rząd zamierza kontynuować politykę realizacji części wydatków poza budżetem centralnym, za pomocą różnego rodzaju funduszy, które też zaciągają dług. To zwiększa nieprzejrzystość finansów publicznych, choć powinniśmy dążyć do ujednolicenia wskaźników – ocenia Monika Kurtek, główna ekonomistka Banku Pocztowego.

Wiesz co to oznacza, że realne zadłużenie w relacji do PKB przekroczy 60% konstytucyjny próg bezpieczeństwa. Zgadnij kto to będzie regulował? Co trzeba będzie zrobić, jeśli trzeba będzie urealnić dług i zacząć go spłacać i okaże się, że czeka nas Grecki scenariusz?

Jakby to nie wystarczyło :
https://www.money.pl/gospodarka/klamstwo-budzetowe-pis-dr-slawomir-dudek-mowi-jak-rzad-manipuluje-miliardami-zlotych-6693490045668192a.html

Edit.
Dodam Oblok w Ostrołęca za 1,5 mld,
mierzeja,
CPK - łaka za setki miionów rocznie
samochody elektryczne, raczej brak
mieszkania - sto ze 100 tys.
brak sensownych inwestycji
spadkilub plajty dobrych marek przez obsadzanie rad funflami -
afer nawet nie zliczę.

5

@patyk_rl
"Ja i mój pies mamy statystycznie trzy nogi, podobnie jest ze średnią płacą.


To, że średnia płaca wzrosła nie znaczyło, że ludzie zarabiali lepiej, ba często na tym tracili, a góra się bawiła i tak to wyglądało."
Ale wiesz co to jest mediana i minimalna? Jeśli Ty i masz jedną nogę, minimalnie i Twój pies minimalnie trzy i po 8 latach wam rosną jeszcze 2 łac znie, to zyskujecie właśnie te 33% a macie już 6 nóg do podziału na 2. Mozżesz zaklinć rzeczywistość, ale po prostu przegalopowałeś i spadłeś z konia.

Zobacz wszystkie

115

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

105

taki scenariusz z Twittera :

- Messi idzie do PSG
- Neymar oddaje mu numer "10"
- Di Maria oddaje numer "11" Neymarowi
- Mbappe opddaje numer "7" Di Marii
- Icardi daje numer "9" Mbappe
- Messi daje Icardiemu numer Antonelli
Wszyscy są zadowoleni :D

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?