O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 835
  • Liczba komentarzy 743
  • Polecenia 3083

Komentarze

0

@MarioVeB! Czego pan nie zrozumiał? :))))))

0

Przemęczyć się jeszcze tylko rok. Ten zarząd to kpina. Pamiętam wybory w 2010 roku, jak ostrzegano przed Rosselem i jego bandą. Mimo to socios wybrali Rosella. Ależ ten klub upadł w ciągu tej dekady. Stopniowa degradacja na przestrzeni lat.

1

Ni copa, ni liga, ni champions.

3

Nie będę po nim płakał. W główce za dobrze poukładane nie ma.

14

Suareza już dawno nie powinno być w klubie.

Zobacz wszystkie

173

Od pierwszej kolejki La Liga, zacznę zgłaszać każdy komentarz jaki zobaczę, w którym zawarte będą wyzwiska i obelgi w stronę trenera Ernesto Valverde Tejedor, pomocnika Ivana Rakiticia, Sergio Busquetsa Burgosa oraz jakiegokolwiek innego piłkarza, członka sztabu szkoleniowego lub pracownika klubu. Dosyć tej patologii w komentarzach. Tak się nie godzi. Konstruktywna krytyka - tak! Wyzwiska, obelgi, wyśmiewanie - tępić. Dziękuję.

100

No i dobrze, niech im ciśnie ile wlezie. Ma do tego podstawy to niech krzyczy co myśli. Piłkarz z charakterem wziąłby to na klatę i przełożył jako motywacja do lepszej, poprawnej gry.

90

Powtarzałem od początku, że to najlepszy trener dla Barcelony i dotychczasowe rezultaty potwierdzają me słowa. Ernesto to wielki trener, wspaniały strateg, świetna osoba. Osoby, które chcą jego zwolnienia nie znają się na piłce nożnej. To osoby, które swe doświadczenia wynoszą z gier rodem FIFA i myślą, że są mądrzejsze od Ernesto. Wszyscy eksperci na świecie zachwycają się Barceloną Valverde, ale nie malkontenci z fcbarca.com. Jesteśmy 270 minut od trypletu, naprawdę nie mogę pojąć jak można chcieć zwolnienia trenera, który dołożył drugie mistrzostwo i jest o krok od trypletu. Wielu gada coś o braku "stylu". Radzę najpierw dowiedzieć się co to jest styl i wtedy zacząć się wypowiadać. Styl jest nienaganny.

69

Ależ on sobie zepsuł karierę.

69

Przecież to dziecinada jest. Patrzę na całą sytuacje z politowaniem. W ogóle ta cała walka o zielone, o jakieś nagrody to takie przedłużanie sobie e-penisa. Moim skromnym zdaniem to był błąd, by wprowadzić "lajki" za wpis. Ludzie piszą na siłe, byle tylko dostać zielone i dowartościować się. Kopiuj wklejki z google, jakieś ciekawostki itd to wszystko żebranie o lajki. A najbardziej śmieszą mnie sytuacje gdy niektórzy użytkownicy myślą, że są tu "kimś". Że są "szefami". Oceniają innych po stażu w serwisie lub liczbie poleceń, ha ha ha :))))
No ale trudno, takie czasy nastały. Ludzie zawsze szukali atencji. Szkoda tylko, że cierpi na tym wartość merytoryczna strony. Nie dajcie się zwariować :))))