O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 698
  • Liczba komentarzy 684
  • Polecenia 2731

Komentarze

1

Haaland tu pasuje jak pięść do nosa.

1

@BarcaInfo A więc Messi odchodzi do Atleti!

1

@NeroTFP
To miałem na my$li :))

1

@NeroTFP Zawsze mnie dobija taka dedukcja :)))

2

@BarcaInfo To co, chłopaki? Pora przerżnąć te dwa mecze :)))
Bartomeu fuera!

Zobacz wszystkie

173

Od pierwszej kolejki La Liga, zacznę zgłaszać każdy komentarz jaki zobaczę, w którym zawarte będą wyzwiska i obelgi w stronę trenera Ernesto Valverde Tejedor, pomocnika Ivana Rakiticia, Sergio Busquetsa Burgosa oraz jakiegokolwiek innego piłkarza, członka sztabu szkoleniowego lub pracownika klubu. Dosyć tej patologii w komentarzach. Tak się nie godzi. Konstruktywna krytyka - tak! Wyzwiska, obelgi, wyśmiewanie - tępić. Dziękuję.

90

Powtarzałem od początku, że to najlepszy trener dla Barcelony i dotychczasowe rezultaty potwierdzają me słowa. Ernesto to wielki trener, wspaniały strateg, świetna osoba. Osoby, które chcą jego zwolnienia nie znają się na piłce nożnej. To osoby, które swe doświadczenia wynoszą z gier rodem FIFA i myślą, że są mądrzejsze od Ernesto. Wszyscy eksperci na świecie zachwycają się Barceloną Valverde, ale nie malkontenci z fcbarca.com. Jesteśmy 270 minut od trypletu, naprawdę nie mogę pojąć jak można chcieć zwolnienia trenera, który dołożył drugie mistrzostwo i jest o krok od trypletu. Wielu gada coś o braku "stylu". Radzę najpierw dowiedzieć się co to jest styl i wtedy zacząć się wypowiadać. Styl jest nienaganny.

69

Ależ on sobie zepsuł karierę.

69

Przecież to dziecinada jest. Patrzę na całą sytuacje z politowaniem. W ogóle ta cała walka o zielone, o jakieś nagrody to takie przedłużanie sobie e-penisa. Moim skromnym zdaniem to był błąd, by wprowadzić "lajki" za wpis. Ludzie piszą na siłe, byle tylko dostać zielone i dowartościować się. Kopiuj wklejki z google, jakieś ciekawostki itd to wszystko żebranie o lajki. A najbardziej śmieszą mnie sytuacje gdy niektórzy użytkownicy myślą, że są tu "kimś". Że są "szefami". Oceniają innych po stażu w serwisie lub liczbie poleceń, ha ha ha :))))
No ale trudno, takie czasy nastały. Ludzie zawsze szukali atencji. Szkoda tylko, że cierpi na tym wartość merytoryczna strony. Nie dajcie się zwariować :))))

68

Najlepszy trener dla Barcelony. Powtarzam to od samego początku. Oby został jak najdłużej. Są wyniki, są trofea, jest styl i jakość, Barcelona jest zjednoczona i walczy o tryplet.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?