Lautaro to może być brakujące ogniwo w teamie Xaviego. Jakby była możliwość wymienić na niego Depaya to sam bym chętnie na plecach zaniósł jednego do Mediolanu, a drugiego przyniósł do Barcelony.

1

Od dawna twierdzę, że pozbycie się Todibo to jedna z gorszych decyzji w Barcy ostatnich lat. Zrobi większą karierę niż Araujo.

0

@AxelF
Czekaj, czekaj, bo chyba się nie rozumiemy.. Ty myślisz, że mój pierwszy komentarz w tym wątku odnosił się do tego, że ja się nie zgadzam z wygraną Messiego?
Nie, wręcz przeciwnie, chodzi mi tylko o to, że jakby zasady były jasne i wyniki ustalane na podstawie rzeczywistych osiągnięć na boisku, a nie popularności to nie byłoby całej tej szopki, bo nikt nie mógłby mieć wątpliwości, że Leo był w tym roku najlepszy.
No i nie byłoby wtedy takich "kwiatków" jak 3 miejsce dla Jorginho, który nie wiem czy w 50 najlepszych się mieści..

0

@Feniks_37
To Ty odejdź, a Cou niech zostanie. ;)

Zobacz wszystkie

65

Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?
Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..
Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

53

Wcześniej nie powoływali Coutinho do repry, jak teraz mógł 2 tygodnie potrenować solidnie z Xavim i się odbudowywać to go powołali żeby niby to w kadrze go odbudować, nie zagrał ani minuty, więc zrobili mu podwójną szkodę..

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

30

2-1 na CN z drużyną, która jest na 12 miejscu w tabeli i która wygrała jedynie 2 z ostatnich 11 meczów w lidze to maksimum dla Barcelony według jej trenera?
Dzień po wyborach powinien za samo to dostać wypowiedzenie..