O sobie

  • Zainteresowania Fc Barcelona, rap, rock
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 3019
  • Liczba komentarzy 960
  • Polecenia 2584

Komentarze

4

@FeloRPS Ja dopiero teraz wróciłem na chatę xD po meczu chorym bo sam na sam wychodzę z 2metrow przed gościłem i to ze swojej pollowy. A typ mi podnosi chorągiewke . Tak się wpienilem że żółta od razu xd

@SHIBA @MichalZZZ @FeloRPS @Jaca27 @Joey @Slazmi ale trudno pijemy dalej, na zdrowie!

4

@SHIBA A szkoda gadać, trzeba robić swoje. Nie ma nic w regulaminie, że nie możemy takich rozmów prowadzić i tyle. Miłego wypoczynku! Ja właśnie kończę pracę, idę coś zjeść i później meczyk. Do miłego:)
@FeloRPS i Tobie również miłego dnia życzę, zdrowie! :D

4

@SHIBA @FeloRPS Da się wgl zrobić prywatną wieloosobową wiadomość? Tam by się można było przeżucić? :)

4

@SHIBA @FeloRPS następnym razem głównym tematem będzie jedzenie i dania świata. :)
A tak wgl, to skomentuje to tylko haslem pewnego użytkownika o pseudonimie "snake(tutaj dwie ósemki)": To jest śmiech na sali!

0

@Hosh Jeśli bierzemy wszystkich obrońców pod uwagę, to samych bocznych znajdziesz sporo więcej i to z takimi statystykami, że Ramos się chowa. Do stoperów to już nie mówię. Gość jest dobry (i obecnie TOP3) ale szalejesz ze swoimi tezami. Chyba nie za długo oglądasz piłkę nożną...

Zobacz wszystkie

120

"W punkt." - To zapamiętam z tego cyrku, jakim były wybory prezydenckie 2020. Wyborcom Rafała (nie przeciwnikom Dudy) coś się pomieszało w głowach. Myśleli, że ich głos jest wart więcej niż kogoś innego. Hipokryzja wylewająca się z tego obozu mnie bawi. Ba! Najchętniej by sami nam chcieli wybrać władze i decydować kto może głosować. Jak nie lubię Andrzeja i nie mam nic do Rafała, tak ludzie przez te kampanię sami siebie wyjaśnili i pokazali jakie osoby stoją za tymi partiami. Nie zapraszam do dyskusji, to tylko moje subiektywne spostrzeżenie.

116

@Chakalaka Niech sobie Jezusem, tej fałszywej twarzy nie wyciera. :)

81

@Chakalaka Jaka agresja? Kolego, masz jakieś urojenia. Ostatnio też tak próbowałeś mnie podejść, z marnym skutkiem. :)

71

Pierwszy raz mam tak wywalone na całe to okienko transferowe ale jak widzę ze ludzie krytykują transfer Grizmana to sie zastanawiam kiedy sie tak w dupach poprzewracalo?^^ macie jakaś lepsza 9tke dostepna na rynlu do wyjecia? Bo jak Suarez ma cisnac kolejny sezon tak jak poprzedni to ja dziekuje... Chcecie Neya ktory z nas zakpil a Antkowi wypominacie wideo z poprzedniego sezonu. Hipokryzja na tej stronie to jakaś tragedia normalnie.

55

Wierni "fani" Rafała Trzaskowskiego, siejecie tu propagandę na miarę TVP, jednocześnie wyśmiewając tamtejszą telewizję, wyborców PiS/Dudy i osoby w starczym wieku. To jaki cyrk ukazujecie na rambli, niczym nie różni się od cyrku, telewizji opłaconej z naszych pieniędzy. Jesteście tacy sami jak ludzie, którym notorycznie ubliżacie. Ile można czytać tego syfu jaki tu tworzycie? Po wyborach to tu będzie jakaś masakra. Popatrzcie co sami robicie, zamiast narzekać na propagandę i elektorat PiS. Niczym się od nich nie różnicie!
Nic nie mam do ludzi głosujących na Pana Trzaskowskiego, tylko do tych hipokrytów jadących po PiSie i chwalących PO bez skazy. Ktoś jest za Dudą, to trzeba zdeptać. Nie mogą mieć ludzie zdania, innego niż wasze, bo wasze jest najważniejsze a tamto to sprzedane za 500+ ! Tragedia, jak was śmieszni politycy potrafią zmanipulować. Tyle tu tych dyskusji, lecz rzadko można w nich znaleźć merytoryczne i rzeczowe wymiany zdań. Niestety są one zaśmiecanie, przez propagandę jednych i tych samych osób, istnych hipokrytów. To jest przykre, ten kraj jest przykry przez takie osoby...