La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 1314 Culés

86

@Janiama Ile w Tobie pogardy do własnych rodaków.

59

jak ktoś myśli, że oceniając ludzi przez pryzmat głosów z danego środowiska jest bardziej inteligentnym człowiekiem to powinien wziąć rozpęd i wiecie w co uderzyć. To zachowanie nie świadczy akurat o inteligencji, a wręcz prostactwu i braku szacunku do drugiego człowieka. Czasem lepiej jest być prostym człowiekiem niż kimś z wydumanym ego. Sam takie ego posiadam, ale zdaję sobie sprawę, że do człowieka inteligentnego bardzo dużo mi brakuje. Stąd właśnie się bierze mądrość człowieka.
Idę na zakupy

55

Politycy PO podjarani wynikiem Trzaskowskiego snują utopijne wizje, że to przełoży się na wzrost poparcia dla samej platformy, a prawda taka, że mnóstwo ludzi choć zagłosowało na ich kandydata to mimo wszystko nigdy nie zagłosowałoby na tą partie.

51

@Janiama pisałeś o szczuciu/dzieleniu Polaków a sam robisz to samo.

50

Porażka RT bardzo mnie boli i wiem że boli również inne osoby które głosowały na Rafała. Czuję się jak po największym w zyciu kacu i tego się nie wstydzę jestem po prostu załamany. Załamany tym że Trzaskowski wygrywając w 10 województwach wygrywając zdecydowanie poza granicą Polski, wygrywając we wszystkich miejscowościach oprócz wsi, wygrywając we wszystkich grupach wiekowych oprócz 50+, wygrywając zdecydowanie wśród przedsiębiorców i dostając 10 mln głosów przegrywa. Boli jak cholera ale jeszcze bardziej boli to kiedy piszecie że to my elektorat RT jesteśmy agresywni. Kurcze zwróćcie uwagę jak mocno przez ostatnie 5 lat wali we wszystkich TVP. TVP szczujnia pod dowództwem aparatczyka PIS Jacka Kurskiego niszczy każdego kto jest dla nich zagrożeniem. Atakowała Adamowicza uważając go za złodzieja, tak samo było z Owsiakiem z rodziną Donalda Tuska a ostatnio robili rzeźnie z Rafała Trzaskowskiego. Przecież wiem że wy to wiecie, przecież jest niemożliwe by przez 5 lat ani razu TVP nie powiedziało czegoś złego o PIS. Afera Banasia, afera KNF, Skoki Wołomin, wieża spółki Srebrna Kaczyńskiego a teraz maski Szumowskiego. Gdyby nie inne media to nikt z nas by o tym nie wiedział. Jesteśmy elektoratem, który słyszał gdy JK krzyczał z mównicy zdradzieckie mordy, widzieliśmy kiedy Joanna Lichocka była dziennikarka TVP a obecnie posłanka gdy przegłosowano 2 mld zł na TVP pokazała wszystkim środkowy palec nie tylko opozycji ale też nam obywatelom. Dwa dni przed wyborami Kaczyński w telewizji Trwam powiedział o Rafale Trzaskowskim że nie ma serca i nie ma duszy. Kurde, facet ma żonę, dzieci, wygrał w cuglach z Jakim w Warszawie a ten tak mocno w niego wali. Tak samo jak Duda mówił o tym że nie ma LGBT że to jest ideologia.
To właśnie boli, bo dzięki takiej szczujni takiej nagonce na przeciwników i tak te wybory były mega wyrównane. Propaganda ma tą przewagę że dociera do każdego zakątku Polski w przeciwieństwie do innych stacji telewizyjnych. Nie mam problemu z tym że Andrzej Duda wygrał wybory mam problem z tym że ludzie którzy na niego głosowali nie widzą jak wiele krzywdy robi telewizja państwowa a tak naprawdę rządowa. Każdy kto trochę siedzi w dziennikarstwie wie doskonale że to co robią dziennikarze tej stacji to jest absolutne zaprzeczenie temu zawodowi. Polska jest jeszcze mocniej podzielona niż to było kilka dni temu. Jeżeli TVP dalej tak będzie dzieliła to przy najmniejszym kryzysie gospodarczym w Polsce może być bardzo nieciekawie.

46

@Chakalaka XD Typ który jest wisienką na torcie ogłupiania ludzi i takie słowa? Przecież to oksymoron XD

45

Frenkie de Jong w nowej koszulce Barcelony.

44

Frenkie de Jong i Rigui Puig mogą rozpocząć mecz z Osasuną od pierwszej minuty. [MD]

44Oj ci Warszawiacy :D

44

Setien: 'Real na pewno nie wygra wszystkich 11 spotkan'
...

Załaduj kolejne wpisy