La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1682 Culés

4

Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne jest zadawanie pytań w stylu: "co sądzisz o osobach LGBT?". Odpowiedzi padają różne. Jedni mówią, że nic do nich nie mają, inni że temat jest im obojętny, a jeszcze inni, że to chore, demoralizatorskie, grzeszne.
A ja chciałbym zadać pytanie odwrotne, tzn. dotyczące tych, którzy jawnie krytykują osoby LGBT i z nimi walczą. Co sądzicie o takich osobach? One często powołują się na to, że są katolikami, ale czy Waszym zdaniem taka niechęć do osób LGBT przystoi katolikowi, chrześcijaninowi? W Biblii jest przecież wiele fragmentów, które wprost zakazują chrzescijanom osądzac innych ludzi itd.

2

@nadachu Nic do takich osób nie mam dopóki się nie obnoszą ze swoją niechęcią do LGBT.

1

@nadachu Patola

1

@nadachu G.F Darwin zrobili o tym filmik, bodajże ,,Miłujcie się", i podzielam w 100% ich opinie na temat homofobicznych katolików.

3

@nadachu Ale nie po to się jest katolikiem, żeby Biblię czytać.

1

@Persyfl nie po to kocha sie boga, aby kochac bliznich :D

0

@nadachu A to nie jest przypadkiem tak że ci którzy krytykują ruch BGLT nie maja na myśli konkretnych osób jako takich tylko wszystkie te chore akcje jakie społeczność BGLT odwala? Podaj jakieś konkretne przykłady znanych osób które jawnie krytykują osoby BGLT to łatwiej będzie się odnieść

« Powrót do wszystkich komentarzy