La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1664 Culés

101

Piękne stanowisko Konfederacji.

"STANOWISKO KONFEDERACJI WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Jesteśmy obecnie świadkami sytuacji, w której liczne lewicowe organizacje i politycy domagają się, by bandyci wywodzący się z neomarksistowskich organizacji, tacy jak pan Michał Sz. (pseudonim „Margot”), zostali ze względów ideologicznych zwolnieni z odpowiedzialności za swoje sprzeczne z prawem działania, lub by byli przez organy ścigania traktowani w sposób łagodniejszy czy też uwzględniający zaburzone postrzeganie własnej płci przez te osoby. Takie żądania są równoznaczne z żądaniem odrzucenia rządów prawa i zasady równości wobec prawa. Apelujemy do rządu polskiego oraz do polskich sądów, by nie ulegały takim naciskom i by traktowały przestępców wywodzących z lewicowych organizacji z tą samą surowością, z którą traktują pospolitych kryminalistów.

Jeżeli polscy politycy i sędziowie nie ulegną terrorowi politycznej poprawności, to tocząca się obecnie debata publiczna dotycząca agresywnych przestępców motywowanych neomarksistowską ideologią może stać się nareszcie początkiem końca swoistego „parasola ochronnego”, jakim od wielu lat cieszą się w Polsce lewicowi przestępcy.

Wzywamy rząd i organy ścigania, aby zaczął wreszcie rozliczać ideologicznie motywowane naruszenia prawa. Za sprawą Michała Sz. powinny pójść dziesiątki i setki spraw sądowych przeciwko ulicznym bandytom z tzw. antify, przeciwko osobom winnym naruszeń obyczajności publicznej na tzw. „Paradach Równości”, przeciwko seksedukatorom demoralizującym polskie dzieci pod przykrywką zajęć szkolnych. Wszystkie te działania są zakazane Kodeksem karnym i Kodeksem wykroczeń, a ich ściganie nie wymaga uchwalania żadnych nowych przepisów. Konieczne jest jedynie rzetelne stosowanie prawa.

Jako #Konfederacja Wolność i Niepodległość deklarujemy pełne polityczne i prawne wsparcie dla wszystkich ofiar lewicowego terroru oraz wszystkich policjantów, sędziów, polityków i innych osób narażonych na ataki tylko dlatego, że prawidłowo wykonują swoje obowiązki."

Brawo.

13

@koksik2700 Prawdziwi politycy, którym zależy na narodzie

Komentarz usunięty

21

@koksik2700 Zdelegalizować tę partię i to szybko.

40

@koksik2700 Ta wolność w ich nazwie to jest świetna ironia

20

@Wilczeq W szczególności na tych marszach niepodległościowych. Wtedy jakoś oświadczeń nie piszą? Każda partia ciągnie do swojego i tyle. Policja powinna napier. jednych i drugich.

7

@Bobo25 Najpierw wszystkie partie lewicowe, z których żadnego pożytku nigdy nie ma.

38

@koksik2700 i ja się z tym zgodzę,, tylko powinno to iść dalej i organy ścigania z równą surowością powinny ścigać ludzi heilujacych na marszach niepodległości, ludzi znieważających homoseksualistów i tak dalej i tak dalej. Prawo równe dla wszystkich

0

@VenoM Jestem za.

12

@koksik2700 A ten jakże sympatyczny jegomość który wczoraj hajlował na oczach policjantów? Też go ścigamy czy nie?

35

@Bykunn ścigamy. Tak samo jak ścigamy wszystkich łamiących prawo. Temat w debacie publicznej jednak aktualnie jest inny. I do niego odnosi sie ten wpis.

3

@koksik2700 xd parodia polityczna

1

@Bykunn Ścigamy każdego obywatela, który złamał obowiązujące prawo. Chyba się z tym zgodzisz? ;)

16

@koksik2700 No nie, od co najmniej 2015 roku tematem debaty jest radykalizacja środowisk nacjonalistycznych, która jest potęgowana przez przyzwolenie rządu i organów ścigania. Szkoda, że obrońcy prawa i wolności nie wystosowali od tego czasu żadnego gromkiego apelu. A tak bo sami są tym środowiskiem. No cóż
@inViNcibl3 Jak najbardziej.

Komentarz usunięty

16

@koksik2700 Neomarksistowskich anarchistów trzeba ścigać bo stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Bo tego nie można ukrywać, że pod flagą LGBT miejsce znaleźli sobie ludzie, którzy po prostu chcą zadymy

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@barcelonaLM Neofaszystowskich zadymiarzy trzeba ścigać bo stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Nie można ukrywać, że pod biało-czerwoną flagą miejsce znaleźci ludzie, którzy pod płaszczem patriotyzmu chcą tylko zadymy.
Lecimy dalej?

6

@Bykunn No i obaj macie rację.

25

@Bykunn No i oczywiście musiałeś zasymetryzowac, aby pokazać moja rzekomą faszystowską twarz. Obrzydliwe.
Oczywiście, że jestem za wszelką penalizacja bandyckich i zadymiarskich zachowań. Czy wspomnienie tylko o lewicy powoduje, że nie pamiętam o prawicy? Ocknij sie

11

@barcelonaLM No tak, dokładnie tak wygląda temat tego posta, autorstwa Konfederacji. Obrzydliwe jest to, że wolnościowa partia, która udaje że broni praworządności reaguje tylko w jednym przypadku, pokazując stronniczość i do tego samego napędza ludzi.
@inViNcibl3 Tak wiem i wiem że takie apele jak ten Konfederacji tylko potęgują problem. I również wiem, że jakby teraz dajmy na to Lewica napisała apel dotyczący obchodów 11 listopada i marszu niepodległości, przyniosłoby to tak samo zły efekt, jeszcze większej polaryzacji.

6

@koksik2700
"Wolnosc" przez duze W. Parodia.

1

@Chinaski Czy Twoja wizja wolności jest anarchistyczna czy mająca postawy prawne, gdzie za atak na drugiego człowieka i niszczenie mienia idzie się do więzienia?

3

@barcelonaLM Moja na przykład jest taka, że za takie zarzuty (ten atak na drugiego człowieka jest tak naciągany że głowa boli) tzn niszczenie mienia na kwotę poniżej 10tys złotych, idzie się przed sąd (to nie ulega wątpliwości), a nie do aresztu na 2 miesiące bo nie ma ku temu żadnych przesłanek

9

@barcelonaLM
Zalezy co rozumiesz pod pojeciem "anarchistycznej wolnosci". Zapewniam cie, ze anarchizm ma z wolnoscia duzo wiecej wspolnego niz Konfedercja.

3

@koksik2700 niby tekst o wyraźnym wymiarze antylewicowy, a jakbym samego Jaruzelskiego słyszał.

4

@zbyniu.prodigy Mi troszeczkę Gomułką zapachniało.

0

@Chinaski Dziwne, żeby nie miał. Nie wiem co chcesz przekazać tym stwierdzeniem.

4

@inViNcibl3
Odnosilem sie zarowno do mojego pierwszego komentarza, jak i poprosilem o doprecyzowanie pytania, jednoczesnie probujac rozszerzyc nieco watek anarchizmu. Wczesniejsze wypowiedzi przedmowcy na temat anarchii i anarchistow swiadcza o jego ograniczonej w tym zakresie wiedzy, lub ignorancji.

0

@Chinaski Które słowa świadczą o braku wiedzy z jego strony?

0

@koksik2700 PiS Vol 2.0.

9

@Chwytliwy Są subtelne różnice między tymi dwoma partiami, jednak chyba nie warto ich przytaczać, bo i tak niewiele zrozumiesz.

0

@inViNcibl3 Dobrze.

3

@barcelonaLM Jako częściowy anarchista mówię Wam, że nigdy Mnie nie złapiecie :D

4

@Persyfl My z Chinaskim stanowimy chyba jedyną opozycję na tej stronie. Może jeszcze Osa się przyłączy, jak ma dobry dzień. ;)

7

@koksik2700 Kiedy tęcza płonęła, klaskali. Gdy ktoś atakuje furgonetkę, jest terrorystą.
Realnie ograniczył wolność Polaków rząd w czasie pandemii, ale ten jest prawicowy. Nie mówię o lockdownie, mówię o przepychanych z dnia na dzień nielegalnych nakazach, takich jak nakaz posiadania śledzącej aplikacji.
"Neomarksistowskie organizacje", które nie ograniczają niczyich praw urastają do rangi realnego zagrożenia.
Bawi tylko, gdy ktoś w tym szuka obiektywizmu :)
Szczerze? P******* jednych i drugich, ale życzyłbym sobie, żeby ludzie nie dali się tak łatwo manipulować prostackim wybiegom partii politycznych.

1

@koksik2700 "Wolność" XD
To co oni robią już nie jest śmieszne

4

@tbas pełna zgoda. Należy pałować jednych i drugich. Wszak nie od dziś wiadomo, że najlepsze jest poszukiwanie złotego środka. Wszelkie skrajności nie są nigdy z natury rzeczy optymalne. Dlatego skrajna prawica i skrajna lewica to nigdy nie będzie dobry wybór.

4

@Kettger To mam nadzieję, że będziecie Mi fajki przemycać do Sztumu :)

4

@Kettger Jestem z wami przyjaciele.

2

@koksik2700 sam nie wiem co jest bardziej przesadzone: neomarksizm w jedną stronę czy neofaszyzm w drugą stronę. Każda stron chce maksymalnie spłycić poglądy drugiej strony i przez to mamy małą wojenkę na jaką zasługujemy.

2

@xavi1991 Najbardziej to symetryzm.

2

@Kettger
Paru "młodych" też się udziela. Niech przejmują pałeczkę, ja im się robię starszy, coraz mniej mi się chce wykłócać i udowadniać, czasem nawet tak elementarne rzeczy jak np. prawa człowieka. Ale jeszcze się nie poddaje! ;)

4

@NGTRX Wolność się zawsze odnosiła się do gospodarki. Z racji ludzi z Ruchu Narodowego ciężko jest wystosować postulaty wolnościowe światopoglądowo.

@Bykunn Tak jak Prawica uderza w Lewicę jak ma okazję, tak samo Lewica uderza w Prawicę, gdy mają możliwość. A to, że oba skrajne odłamy nie atakują swoich to chyba powinniśmy się przyzwyczaić. Nie będą krytykować swoich wyborców ;)

Ja mogę potępić tych kretynów z prawa co robią gesty o wiadomym znaczeniu i nie mam zamiaru bronić patologi obojętne z jakiej strony.

Komentarz usunięty

0

@koksik2700 Ale to jest ciemny lud, ile w nich pogardy dla człowieka i braku zrozumienia podstawowych problemów drugiej osoby. Straszne to...

Oczywiście moje zdanie jest takie - każdy kto narusza prawo powinien ponieść STOSOWNE konsekwencje, niezależnie czy nosi tęczową flagę, czy sutannę i wieki krzyż na piersi.

Aha, i jeszcze jedno: dewasowanie mienia, w porównaniu do molestowania / gwałcenia dzieci dzieli przepaść. To nie są porównywalne przesępstwa.

0

@Bobo25 bo co? Ponieważ mają inne poglądy niż ty

0

@NGTRX chodzi o wolność gospodarczą

0

@lucas/catalan Oni mogą mieć swoje stanowisko, ja mogę mieć swoje. Oba mają taką samą wartość, czyli żadną.

« Powrót do wszystkich komentarzy