La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 567 Culés

48

Setien: 'Real na pewno nie wygra wszystkich 11 spotkan'
...

7

@ini_barca Pewnie zremisuje ostatnie.

1

@ini_barca
Następny... To już się robi żałosne.

1

@ini_barca Bo nie wygrał, ukradzione sie nie liczy

1

@ini_barca
Kibic realu udajacy kibica Barcy
Nowe nie znałem

10

@MarioVeB! Jutro wrzucę zdjęcia z camp nou z pożegnania iniesty bo na tym meczu vs sociedad byłem po raz ostatni to przeprosisz publicznie tutaj?

0

@ini_barca Zgodnie z zasadami nie wygrał. Ale jak mamy w dupie zasady, to już tak.

0

@ini_barca Kibic Realu na meczu Barcy jest tak samo prawdopodobny jak kibic Realu na La Rambli podczas meczu Realu.
Kogo ty chcesz oszukać "obiektywny" kibicu

0

@Kapitan hawk spoko, jestem w koszulce Barcy, macham flaga Katalonii, w Barcelonie jestem, a raczej bywałem regularnie raz, dwa razy w roku zanim urodziła mi się dwójka dzieci. Teraz bywam już rzadziej.

0

@ini_barca Trzaskowski wczoraj: "Na pewno zwyciężymy"

0

@ini_barca Na serio. Ironią prawdy o sobie nie zasłonisz. Za bardzo uwierzyłeś w swoją bajeczkę. Wystarczy wejść w twój profil i poczytać komentarze. Nic więcej.

1

@ini_barca daj spokój, z Don Kichotem nie wygrasz, jak już ruszy w natarciu na wiatrak i uzna cię za fana Realu to w obronie czci fcbarca.com się w galopie nie zatrzyma.

0

@Kapitan hawk w przeciwieństwie do Ciebie, nie obrażam Cię, nie zaczepiam, zaproponowałem takie rozwiązanie bo jest klarowne i wszystkich by przekonało ale widocznie moja wizja kibicowania, w której nie ocenia się sędziów, ani przeciwników, patrzy tylko na własny ogródek, jest dla Ciebie nieakceptowalna stąd Twój atak. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę cierpliwości w ocenie, nie tylko użytkowników ale po prostu ludzi.
Z Bogiem.

0

@ini_barca twoja wizja to jest podszywanie się pod kibica Barcy. Komentarze proReal i sceptyczne co do Barcy. Wystarczy tylko wejść w profil. Za każdym razem w jeden deseń. Na serio mnie możesz oszukiwać, ale samego siebie?

0

@RichardWinters następny wyszedł. Piękny obraz HD. Będą się teraz wspierać w niedoli :D gdy ich kochana drużyna gra mecz

0

@Kapitan hawk https://youtu.be/6gkuqQ6yq6E
Dobra, już, zniszczyłeś ten wiatrak, a teraz ruszaj dalej rycerzu, twoja życiowa misja nie może czekać.
Edit, skąd wyszedłem?

0

@Kapitan hawk Czyli nawet nie przeczytałeś co napisałem tylko drugi raz powtarzasz to samo. Kolega wyżej miał rację. Nie wiem ile masz lat i kim jesteś ale faktycznie uporu Ci nie można odmówić. Jeszcze raz pozdrawiam.

0

@ini_barca Napisałeś "Z Bogiem" a dalej piszesz. Typowe. Taka postawa znaczy się :D
@RichardWinters hahaha, HD się zapieniło. W sumie nic nowego.

0

@Kapitan hawk odpisałem Ci. Tego wymaga kultura. Skąd w Tobie tyle nienawiści jest?

0

@Kapitan hawk jedyną zapienioną i zacietrzewieną osobą jesteś ty, ale rozumiem to, twoja życiowa misja to jest bardzo poważna sprawa. Już nas pokonałeś czcigodny rycerzu, a teraz galopuj dalej i rób to co robisz najlepiej. Czyli sprawdzaj wszystkie konta po kolei, kto kiedy się zarejestrował i co pisał. Ta walka nie może zostać przegrana.

0

@ini_barca Skoro piszesz "Z Bogiem" to znaczy, że się żegnasz. Nie wzywaj imienia Pana Boga na daremno. Nienawiść? Skądże. Ale zawsze w jeden sposób traktuję marne podszywki. Twój wybór.

0

@RichardWinters Pogrążaj się dalej. Ja wiem co mam robić. Nie bój się o to. Ważne, że połknąłeś haczyk. Ironią prawdy o sobie nie zasłonisz. Nie ty pierwszy, nie ty ostatni. Zawsze kończycie tak samo. Kwestia czasu.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Kapitan hawk obrażasz mnie. Ja się do tego nie zniżę. Pozdrawiam

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.