La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 548 Culés

30

Komentarz usunięty

102

@Janiama Ile w Tobie pogardy do własnych rodaków.

12

W punkt, @Janiama!

40

@Janiama A mialem Ciebie za inteligenta... Szkoda słów. Bądź zdrów.

12

@rafi509 @masq @Slazmi Nie kurde wy możecie ciągle się nabijać z każdego. Koniec politycznego podejścia na tej stronie. Mam w nosie co sobie myslicie, prawda boli

20

@Janiama słowa byłego piłkarza, wszystko jasne

24

@Janiama boli to cie, aż mi cie zal

4

@masq Jesteś żenujący, my to nie możemy się śmiać, nabijać ani nic, ale ty to możesz już obśmiewać drugą stronę.

7

@klaudiusz_blau Boli, i bardzo dobrze, takie są fakty zero szacunku dla szczujni TVP.

40

@Janiama Ech... czy Wy nigdy się nie nauczycie? Właśnie przez takie zachowanie opozycja nigdy nie wygra wyborów. Wyśmiewanie, obrażanie elektoratu PiSu nie przekona go by nagle zagłosował na opozycję. Wręcz przeciwnie, zmotywuje go, by poszedł na wybory i głosował na PiS i namówi rodzinę, znajomych. I potem w dniu wyborów, gdy dowiadujecie się o wynikach: https://ocdn.eu/zapytaj/MDA_/9c1f44d85a8252485c7e697f67540168.png

15

@Janiama kto nigdy nawalony nie wylewał żali na la Rambli, niech pierwszy rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Janiama żyjąc takimi stereotypami nigdy w tym kraju dobrze nie będzie

51

@Janiama Ja zauważyłem, że przed wyborami, to właśnie wyborcy Trzaskowskeigo wiedli prym na tej stronie pod względem docinek i nieustannej kampanii na rzecz swojego kandydata. Bez wytchnienia, 24/7. Teraz to mi wgląda, że niektórzy się na was specjalnie odgrywają za to, co miało miejsce na Rambli przed wyborami. Tyle. Bez hipokryzji proszę.

61

@Janiama pisałeś o szczuciu/dzieleniu Polaków a sam robisz to samo.

1

@sawyer00 Przecież prym wiódł chakalaka, a on był jeden i to paru ludzi go popierało, ale to wciąż mniejszość, większość to go krytykowała albo nawet wyzywała.

Maciej do błędu się przyznał, wyraził swój ból na forum, a to strona bliższa pada już z rana nas wyśmiewala pierwsza i to doskonałe pamiętam i pamiętam, że niektórzy za to dostali banicję.

1

@sawyer00 Oczywiście

5

@ToWinaSedziego ale byly pilkarz powie, to wina sedziego

47

@Janiama Tak prawda boli. Akurat co by złego nie mówić o PiSie to akurat poszanowania dla naszej historii mają o wiele więcej niż lewica.

13

@Janiama Boniek podzielił Polaków, widzę, że bierzesz przykład z prezesa.

5

@Janiama Piękne :D na dwojaki sposób. Bo większość pod tą dyskusją pisze o Twoim bólu dupy, a defacto tymi swoimi prymitywnymi tekstami próbują zaretuszować swój :D "JAK ŚMIESZ TAK PISAĆ!"
Zgorzkniałość i hipokryzja level hard :D

8

@masq Wieś tańczy wieś śpiewa i wybiera nam rząd i Prezydenta. Jesteśmy pośmiewiskiem Europy. Tyle w temacie

2

@Kapitan hawk A niech ich boli ten tyłek.

3

@Kapitan hawk Dokładnie zero luzu w tych ludziach i od razu widać kto ma kij w tyłku. Post wyżej dodałem film gdzie PIS się bawi ale tego już nie komentują. Masakra ludzie ale co oczekiwać od nich

2

@Janiama To chyba nie do mnie. Nawet mnie na tej stronie nie było podczas kampanii wyborczej więc nie wiem do jakiego "nabijania" z mojej strony pijesz.

Czy tę pogardę nabywa się podczas studiów?

4

@Janiama "Twój ból jest większy niż mój" :D i wszystko w temacie.

5

@tristan87 Jesteśmy podzieleni i największy bład RT to było nie walić w przeciwnika. Niestety trzeba co pokazał PIS mówiąc o tym że PO było gorsze od Koronawirusa że RT nie ma serca i duszy czy też nie ma ludzi LGBT. Zejdzmy na ziemie i zacznijmy mówić prawdę jak jest. Widzisz jaka jest? Nagle kiedy coś dodalem kontrowersyjnego to jest atak. Na to czekałem

1

@rafi509 Nie mam wyższego wykształcenia

6

@Janiama Więc skąd się to u Cibie wzięło? Tak po prostu, od zawsze miałeś ją w sobie?

0

@Janiama Ja Ciebie nie atakuję.

47

@Janiama Czyli dalej kontynuujesz ten chory trend, że w demokratycznym państwie ludzie z wiosek nie powinni mieć prawa głosu? Widzisz co ty piszesz przecież to chore...

3

@masq "Czyli dalej kontynuujesz ten chory trend, że w demokratycznym państwie ludzie z wiosek nie powinni mieć prawa głosu" - Twoje szczucie na wyborców trzaska chore nie było(nie kłam chociaż, że tego nie robiłeś, bo doskonale pamiętam te twoje pysznienie się wygraną pada) , twoje poglądy odnośnie Lgbt nie budziły we mnie wcale żenady, zresztą on gdzieś napisał, że ludzie z wiosek nie powinni mieć prawa głosu? Sam jestem ze wsi lol a wybrałem Trzaskowskiego, ale widzę nie rozumiesz na czym polega jego zdanie.

13

@Janiama Kurde ale mnie rozczarowujesz tymi wpisami - miałem o tobie troche lepsze zdanie ....

4

@masq Nie wiem czy ma ludzi ze wsi za gorszych i głupszych, myśli ze po za wsią nikt inny na Dudę nie głosował? Troszkę to chore moim zdaniem.

24

@Chwytliwy czyli standardowo nie odniesiecie się do tego co napisałem tylko odbijacie piłeczkę. Tak samo jak chciałem nawiązać merytoryczną dyskusję o wpadkach PO to mi odpowiadaliście 'a PiS to lepszy..' itp itd. Niech się ustosunkuje stricte do tego co napisałem, a nie wyciągacie stare konwersację. Jak skończymy i mnie zagnie pogadamy o mnie.

1

@masq Ja się odniosłem, bo nie chodzi o żadne zabieranie praw dla ludzi ze wsi, tylko ci ludzie a znam ich to przede wszystkim osoby będące za PiS, osoby które oglądają głównie TVP oraz osoby niezbyt przychylne mniejszościom, a znam masę osób ze wsi, oj masę. Ahh merytoryka, człowiek który jak pamiętam nazywał mnie trollami gdy nie napisałem nic obrazliwego i pax ku temu zwrócił uwagę a ty się nieudolnie jeszcze tłumaczyłeś, merytoryka aby na siłę tobie koniec końców rację przyznawać, nope, nope, wolę dojście do dialogu.

Sorki ale nie, nie z tobą, przestaniesz mieć taką pogardę wobec ludzi innych poglądowo ( a widać i czuć to w tobie dobitnie, a dzisiaj z rana to potwierdziłeś swoimi wpisami) od ciebie to ja podejdę do ciebie z większym skupieniem, a teraz wybacz, oglądam Zajebiste United Ogs,nie oczekuj zmiany, gdy sam się nie wyciągasz wniosków.

24

@Chwytliwy obrażacie codziennie wyborców PiSu, że to starcy, niewykształceni albo rolnicy. Sory nie jestem w stanie was lubić. Choć przyznam szczerze Ciebie nie lubię najmniej z tej 'ekipy'.

25

@Janiama Skoro wieś ma taka siłę przebicia, to zawsze można się przeprowadzić.

Kampania się skończyła i bardzo bym prosił abyś przestał wstawiać posty podwarzajace wynik wyborów .To, że masz inne poglądy to już Twoja sprawa. Przegrywać trzeba umieć. Każdy zagłosował według swojego sumienia. Dosyć się przez ostatnie tygodnie naczytalismy jaki jest PiS i Prezydent Andrzej Duda. Uszanuj to. Pozdrawiam.

3

@sokot Cały dzień z niego szydzą, tutaj też dają popis swojej kultury, a Ty dziwisz się, że tak im odpisuje? Wywiewając go bo się pomylił(ja też byłem za Trzaskowskim w drugiej turze), a jak oni się mylą to takiego hejtu nie ma - np. zmiana EV tak na dobre miała wyjść.

@sawyer00 A Ty już zapomniałeś jak próbowałeś pouczać?

@masq A Ty dalej kontynuujesz wypisywanie jakiś niestworzonych rzeczy?

@DLFCB To też pouczaj inne osoby, te np. za PiS-em albo wyśmiewające zwolenników RT.

1

@masq Ja nikogo nie obrażam, po prostu znam realia tego społeczenstwa i wiem jak to z ludźmi ze wsi wygląda bo sam mieszkam całe życie we wsi, wiesz, mój ojciec brutalnie mnie zwyzywał za wybranie trzaska.

22

@Chwytliwy Nie mierz wszystkich swoją miarą. Moi teściowie są ze wsi i to bardzo inteligentni ludzie z własną firmą reklamową w dodatku w mieście. Mnie po prostu generalnie boli to, że wyborcy Trzaska wywyższali się całą kampanię nad wyborcami PiSu. Dlatego w konwersacjach stanąłem po stronie 'poszkodowanych'. Mimo, że nie zagłosowałem na żadnego kandydata, bo obaj to kiepy. Zauważ, że generalnie @Janiama nagle zamilkł po tym jak napisałem o tym, że obraża innych.

0

@masq To są wyjątki, niestety to są wyjątki, ja już poznałem no masę osób, jeszcze jak się spuszczają gdy jakiś polityk z PiS przyjeżdża to mnie wręcz skręca od środka, że uwielbienie można mieć do polityka, polityka, jakby oni byli wybawcami narodu. Znajomych też mam we wsi z różnych wiosek i mają podobne zdanie co ja, to nie jest przypadek, po prostu z ludźmi ze wsi jest tak, że TVP tam jest wiodące i mniejszości nie są jakoś akceptowane.

Ja nie dam rady zmienić gdy tych przypadków jest masa, chyba cała wieś Bogusze jest za PiS, praktycznie cała, a znam ją całą i w okolicznych też jest głównie PiS, Białystok I Suwałki to taki bastion Ko, tak to reszta jest PiS.

Słuchaj, ja ci powtarzam, sam potrafiłeś na nas być bardzo bezpośredni, więc nie dziw się, jak pisze, wyciągnij wnioski i proszę niech już tutaj ludzie przestaną na siebie warczeć, no kurka.

16

@Bagsik88Sorki ale przesadził. Ja zawsze broniłem go na LR jak po nim jechali ale to co teraz napisał to sorki ale dno jest. Zawsze staram sie nie atakować elektoratu Trzaskowskiego ad persona - tylko samą partię. tutaj natomiast pełno jakiś tekstów o wsi pijakach nieukach itd. a Janima do tego podbił niestety. Słabe to i bardziej określa Janime niż obraża przeciwników poliycznych pomimo że ma torobić.

18

@Bagsik88 Spokojnie, zaraz pouczę.

"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie". Pewnie znasz i nie muszę tłumaczyć. To jest odpowiedź, dlaczego dziś @Janiama i @Chakalaka są obiektem zainteresowań. Wielu nie odpisywalo im nie chcąc niepotrzebnych spięć i dyskusji ale dzisiejszy ( i wczorajszy) dzień pokazał jak inni użytkownicy mieli tego politycznego rynsztoku tu dosyć. Taka prawda, dlatego mam prośbę żeby dać sobie już z tym spokój.

1

@Janiama
W punkt !!!
I jeszcze jedno wygrala Polska Wody :) moi Pis znajomi wala wode jak zloto pomimo iz akurat dla odmiany maja wyszcze wyksztalcenie:) jednak z tymi innymi cos ich laczy tzw BACZEWSKI

5

@masq Myślę, że to oczywiste, że każdy człowiek jest ważny. Wiele osób ewidentnie przegina z traktowaniem wyborców PiSu, jako gorszych, bo jednak Polska potrzebuje nie tylko naukowców czy lekarzy.

To jednak na co ja zwróciłbym uwagę, to na konieczność edukacji. Nie łudźmy się, większość wyborców PiSu nie rozumie konsekwencji, jakie pociąga za sobą takie, a nie inne rządzenie. Z tego powodu ta partia ma aż tak duże poparcie. Zresztą program obu kandydatów, bądź sposoby w jaki byli atakowani, ewidentnie bazował na niewiedzy ludzi, co do funkcji Prezydenta.

3

@klaudiusz_blau może za dużo brał na "główkę" i teraz na starość to wychodzi?

0

@ToWinaSedziego
Nie szczuje tylko pisze prawde a to co innego :)

2

@Janiama
Oprocz wsi mocherowe berety :)

2

@sokot Może i przesadził, nawet tu go obrażają(o piłkarz itd) czy rzucają ad persona....dziwne, że im odpowiada. Kolejny przykład kultury i ad persona "może za dużo brał na "główkę" i teraz na starość to wychodzi? " @kamill//

@DLFCB dziwne bo Twój pierwszy taki komentarz, a dziś dodałeś kilka.

Po za tym z niego się śmieją, a np. taki @FC1899Barca pisał o miażdżeniu Trzaskowskiego przez Dude....2% to nie jest miażdżenie.

25

@Bagsik88 Dziwisz się? Wrzucił wyborców połowe Polski do wora z naklejką menele. Rozumiem jechać po PIS'ie - dla mnie to też denna partia ale obrażanie ludzi i ich szufladkowanie jest mega słabe. Wielu zagłosowało na PIS bo Trzaskowski dla nich był nie do przyjęcia i w ich przekonaniu ten głos właśnie ratował Polse przed katastrofą. TO były wybory mniejszego zła. Ale szczucie i dzielenie dalej Polaków ... masakra jakaś.

12

@Bagsik88 niestworzone rzeczy? Bo napisałem, że rolnicy, starsi czy mniej wykształceni mają takie samo prawo głosu?

1

@sokot A atakowanie ad personam jeszcze gorsze.

@masq "Czyli dalej kontynuujesz ten chory trend, że w demokratycznym państwie ludzie z wiosek nie powinni mieć prawa głosu? Widzisz co ty piszesz przecież to chore..." - czy ktoś tak twierdził, że nie mają prawa głosu?

8

@Bagsik88 Poważnie piszesz o kulturze jednocześnie broniąc kogoś kto wrzuca tak chamskie i prymitywne rzeczy? Mój komentarz i tak był zdecydowanie zbyt delikatny do tej żenującej wstawki...
Widać polityczne zaślepienie odbiera niektórym resztki ludzkiej przyzwoitości i nie pozwala nazywać rzeczy po imieniu.

5

@Bagsik88 Ale właśnie on to robi teraz - i to dość hurtowo.

1

@kamill// Czyli tak jak PiS....brak swojej kultury tłumaczysz jego zachowaniem.

@sokot Bo jakbyś zobaczył, zaczęli go ad personam atakować.

8

@Bagsik88 lewicowa część LR ciągle naśmiewa się z wyborców PiSu, ze to starcy, rolnicy albo ludzie mniej wykształceni.

2

@Bagsik88 Jeśli chcesz ze mną wchodzić w dyskusję to nie widzę przeciwwskazań, ale się do niej przygotuj. Jakich ja dziś udzieliłem komentarzy? Tym bardziej kilku? Jest to w tej chwili mój dziewiąty post, z czego trzeci o charakterze politycznym wynikający z obecnej dyskusji. To ja nie mogę napisać nic innego niż o sporcie?

@kamill// Rzeczywiście, komentarz nie na miejscu.

1

@masq To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

"Czyli dalej kontynuujesz ten chory trend, że w demokratycznym państwie ludzie z wiosek nie powinni mieć prawa głosu? Widzisz co ty piszesz przecież to chore..." - czy ktoś tak twierdził, że nie mają prawa głosu?

@DLFCB A czy ja napisałem coś takiego?

"dziwne bo Twój pierwszy taki komentarz, a dziś dodałeś kilka." Więc jesteś tu cały dzień, a przeszkodził Ci dopiero komentarz @Janiama

3

@Bagsik88 Pytanie - atakowali go ad persona w komentarzach do jego wpisu (togo pod którym tutaj rozmawiamy) ? Bo jeśli tak to mogli się czuć obrażeni bo sami zostali w takowy sposób zaatakowani - dość prosty związek pzyczynowo skutkowy prawda ?

1

@sokot A wcześniej jak go wyśmiewali od "znawców" itd? Np. niektórzy dostali bana.

A po za tym, też brak kultury tłumaczysz jego zachowaniem?

1

@Bagsik88 "Czyli tak jak PiS..." Dokładnie tak, niczym się od nich nie różnicie ;)

9

@Bagsik88 SŁuchaj ja nie wnikam w to co było wcześniej. Jak sam CI już wyżej pisałem często go broniłem jak po nim jechali. Tak czy siak jego "popularność"
nie upoważnia go to do wrzucania tutaj memów które obrażają połowe LR. Dość dziwacznie to tłumaczysz że on taki biedny to może. Nie - nie może. A jak wrzuca coś co nie ma nic wspólnego z kulturą to naprawde dziwi cie to że niektórzy odpowiadają pieknym za nadobne ? No sorki ale w stosunku do niego mówisz pobłażliwie "może przesadził". No przesadził to ostro. Mnie po prostu rozczarował bo jak już mówiłem miałem go za człowieka z większym dystansem i wiekszą kulturą do innego człowieka. i tyle w temacie. Nie zamirzam tego dalej roztrząsać. Pozdrawiam Cie.

3

@Bagsik88 Jakbyś nie zauważył, to nie jestem od takich co komentują każdą polityczną czy sportową informacje.

Od paru tygodni na tej stronie przeszkadzały mi, jak również większości użytkownikom, spamowane brednie politycznych ameb, które na siłę chciały przekonać ludzi na głosowanie pod konkretnego kandydata. Ja wszystko rozumiem, do czasu wyborów pomijałem to, ale teraz można już sobie darować bo wyników nikt nie zmieni. Koniec kampanii. Dobrej nocy życzę.

P.S "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie ".

1

@inViNcibl3 Proszę czym?:)
@sokot Napisałeś tak szumnie o kulturze, więc jak od niego oczekujesz to też od innych oczekuj. Inni go dziś atakowali, wrzucił mem, z którym się nie zgadzam, ale wyśmiewał ogólnie wyborców Dudy, a oni zaczęli ad personam go obrażać....faktycznie ok. Pozdrawiam.
@DLFCB to więc ten komentarz Ci nie przypasował, a nie innych, więc postanowiłeś go pouczyć.

PS. mam nadzieje, że innych też tak będziesz pouczał.

Miłej nocy.

1

@Bagsik88 Nie będzie @DLFCB tak innych pouczać, bo ci z drugiej strony są bliżsi poglądowo, na to nawet nie licz.

9

@Janiama ile jeszcze bedziesz plakal

4

@Bagsik88 Prawda jest taka że przez cały czas czytałem tutaj jak można głosować na Trzaskowskiego jak można głosować na PO. Pisano że to za partia złodziei że z Niemcami zwiazana że nie są to patrioci że geje będą latać po ulicach itd. Nigdy nie wchodziłem w ten spór polityczny ale to bolało bo byłem jako elektorat porównywany właśnie do przekrętów i do tak zwanych elit. Człowiek dodał głupi mem i się nagle ludzie łapią i pokazują że są obrażeni. Jak Duda krzyczał o ojczyźnie dojnej o warszawce czy inne epitety szły na Trzaskowskiego to ci wielcy obrońcy słowa nie powiedzieli wtedy. Hipokryzja elektoratu PIS jest tak wielka że rzygać się chce.

3

@Janiama Właśnie o to mi chodziło. Doskonałe to rozumiem. Do tego jak brakowało im argumentów to Cię atakowali personalnie co jest jeszcze słabsze.

1

@Bagsik88 Nie wiem dlaczego przypomniało mi się powiedzenie: "Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".

2

@Slazmi
Za inteligenta? Mocno pojechałeś. Zauważ, że każdy wpis pisany zdaniami pojedynczymi, z wieloma błędami (składniowymi, stylistycznymi), z bardzo ubogim słownictwem. To tylko kreacja, a prawda jest, niestety, bolesna.

4

@Janiama
Każde przemówienie Trzaskowskiego można podsumować: PIS, prezes, Kaczyński... nie wiem czemu kolejny raz próbujesz kłamać i manipulować, jeśli piszesz, że RT "nie walił w przeciwnika". Bez programu, bez wizji zdobył 10 mln głosów, tylko i wyłącznie bazując na antagonizmach.

1

@Janiama
Czyli wg tego co piszesz powinieneś być wyborcą PiSu i Dudy.

1

@sokot
Nie wiem na czym polega ten fenomen. Pisałem wielokrotnie pod jego wpisami - wskazując kłamstwa i manipulacje. Raz tylko próbował się odnieść do tego co napisałem. Zazwyczaj brakowało argumentów.

0

@Pawel1980
Jakie mają wykształcenie?

0

@cata_luna
Moze tak specjalnie napisalem skad wiesz ?
Wyzsze, budownictwo na PK, drugie studia prywatne Zarzadzanie Jakoscia.
Mam tez 2 firmy. Produkcyjna w Polsce 40osob, druga we Francji ktora sprzedaje to co wyprodukuje Polska. Produkujemy okiennice aluminiowe :)
Pozdrawiam

2

@Bagsik88 podałem argumenty, ale @Janiama jak zwykle, gdzieś się ulotnił. Tak tu zazwyczaj jest. Spytałem czemu obraża wyborców PiSu i dalej nie otrzymałem odpowiedzi. Czekam prawie 12h.

2

@masq To tak samo jak ja od Ciebie.

7

@Bagsik88 a to przepraszam po prostu poszedłem spać. Nie odnosiłem się to tylko do tego jednego komentarza kolegi tylko do ogólnego trendu jaki utrzymuje co dowodzi mój komentarz "Czyli dalej kontynuujesz ten chory trend...". Dla mnie chore jest to, że obraża się wyborców ze względu na ich wiek, wykształcenie itp. Uważasz, że jego ktoś tu uraził, a on tu od miesiąca takimi memami obraża wyborców PiSu i mimo, że wyborcą PiSu nie jestem staję w obronie tych ludzi. Lewicowa część LR w ten sposób kreuje siebie na 'lepszych' czy 'madrzejszych' i to mi sie strasznie nie podoba.

1

@cata_luna Chciałem być miły i w miarę delikatny...
Nie lubię "segregować" ludzi z jakiegokolwiek powodu...
Co najwyżej staram się użyć ironii, sarkazmu itp.

2

@masq "PiSie to akurat poszanowania dla naszej historii mają o wiele więcej niż lewica."
źe co? Ci którzy ją zawłaszczają i przekłamują, mają więcej szacunku?
Tadek Kościuszko w jeden dzień by pis wyjaśnił.

1

@Janiama Założyłem Twittera w tamtym roku i co chwilę wysłuchuję jak to mogę głosować na faszystę i ruską onucę i jakoś nie widzę potrzeby segregowania ludzi. Wiadomo, można się pośmiać, ale bez przesady. Śmiejmy się z polityków, czy osób medialnych, a nie zwykłych obywateli.

3

@cata_luna
"Każde przemówienie Trzaskowskiego można podsumować: PIS, prezes, Kaczyński.."
Kłamiesz i manipulujesz.

Byłem na jego 2 wiecach jeden we Wrocławiu ,a 2 w mieście rodzinnym .Przemówienia się różniły mówił o sprawach lokalnych ,ale i o pomysłach na Polske

Jako wyborca Dudy nie masz prawa mówić o manipulacji cytując" Służy nie polski interesom" itd
Szczyt obłudy j

0

@semafor T. Kosciuszko ? Szczególnie potomków B. Głowackiego ...

0

@Slazmi jeśli dalej mają wolę walczyć o wolność równość to być może

1

@rafi509 Przecież to czysta prawda jak powiedział Boniek na Maliniaka głosują Ci z podstawowym i zawodowym na Trzaskowskiego ludzie z wyższym. Logiczne chyba kto jest mądrzejszy chyba nie goście z podstawówką :) :) zawsze się zdarzają wyjątki ale tak właśnie jest

Komentarz usunięty

1

@masq Nie takie było pytanie, ale niech już będzie.

A ja od miesięcy czytałem, że PO to partia złodziei, że z Niemcami związana, a że nie są to patrioci(Ci co za RT - nawet taki mem jest), że geje będą latać po ulicach itd.

To wszystko było i w drugą stronę, a do tego on napisał ogólnie, a atakowali go personalnie.

0

@Bagsik88 dobrze to miej pretensje konkretnie do ludzi co tak pisali o PO. Ja mam pretensję do tego człowieka za to jak obraża tamtą stronę barykady, bo tka go zapamiętałem.

2

@masq Czyli co? Jak jedni obrażają PiS to źle, ale Ci co obrażają PO to jest ok?

2

@Bagsik88 Nie. Nie głosowałem na ani jednego z kandydatów. Po prostu agitacji wyborców lewicowych i szkalowania wyborców PiSu było tu zdecydowanie więcej dlatego stanąłem po stronie 'słabszych'. Ale prawda jest też taka, że lewicy nie lubię bardziej. Pomijając ich mega agresywną kampanię i wywyższanie się tutaj.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

@masq Czyli tych co obrażają wyborców PiS-u pouczasz, a tych co obrażają wyborców PO już nie. Patrząc na oburzenie po wywiadzie z Mentzenem, po ilości poleceń komentarzy za PiS-em, jakoś ciężko uwierzyć w Twoją teorię.

0

@Bagsik88 Nie dbam ot o czy w nią wierzysz. Akurat w głosowaniu parlamentarnym mam 1:0 na korzyśc PO w moim życiu xd

3

@masq Więc jest to o czym napisałem już kilka razy....jak ktoś atakuje PiS to źle, a jak PO to trudno.

Taki obrońca uciśniony z Ciebie, a jak personalnie atakują to nie reagujesz.

0

@Bagsik88 Ale kto? Konkretnie. Przecież na LR to jest praktycznie jednostronne.

3

@masq
"BarcaFan17
1 godzinę temu
@Janiama Widząc twoje wpisy próbowałem się powstrzymywać, ale dłużej nie dam rady. Ty jesteś po prostu idiotą."

"może za dużo brał na "główkę" i teraz na starość to wychodzi? " @kamill//"

to tylko w tej dyskusji i tylko dwa przykłady.

I to praktyczną jednostronność widać w tej dyskusji czy pod postami @Chakalaka

3

@masq
"obrażacie codziennie wyborców PiSu, że to starcy, niewykształceni albo rolnicy."
Przecież to jest fakt. Sprawdź na stronie PKW. Prezydenta wybrali seniorzy, osoby z wykształceniem podstawowym i zasadniczym oraz Wschód Polski. Nie, to nie jest inwektywa, to jest stwierdzenie faktów.

Wygrała grupa karmiona i napędzana strachem i nienawiścią. Napędzana nienawiścią do:
- imigrantów muzułmańskich - będą gwałcić nasze żony
- imigrantów z Ukrainy - zabiorą nam prace i się panoszą
- mniejszości homoseksualnych - zboczeńcy będą uczyć dzieci masturbacji
- Żydów (strach przed odebraniem majątku)
- Niemców
- i uwaga moje ulubione "elit" - nie wiem, czy w tej grupie są tylko lekarze, prawnicy, czy już wszystkie osoby z wyższym wykształceniem. Nie wiem, czy mam się zaliczać do Krakówka, Warszawki, a może Wrocławka. Bo przecież jestem osobą wykształconą mieszkającą w dużym mieście.
I można tak wymieniać dalej, bo przecież wróg się zawsze znajdzie.
A teraz czują się obrażani i domagają się szacunku. To chyba jakiś żart.
Mówisz, że bronisz ich, bo są pokrzywdzeni. Dawno mnie nic takiego mnie nie rozśmieszyło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?