La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 692 Culés

50

Porażka RT bardzo mnie boli i wiem że boli również inne osoby które głosowały na Rafała. Czuję się jak po największym w zyciu kacu i tego się nie wstydzę jestem po prostu załamany. Załamany tym że Trzaskowski wygrywając w 10 województwach wygrywając zdecydowanie poza granicą Polski, wygrywając we wszystkich miejscowościach oprócz wsi, wygrywając we wszystkich grupach wiekowych oprócz 50+, wygrywając zdecydowanie wśród przedsiębiorców i dostając 10 mln głosów przegrywa. Boli jak cholera ale jeszcze bardziej boli to kiedy piszecie że to my elektorat RT jesteśmy agresywni. Kurcze zwróćcie uwagę jak mocno przez ostatnie 5 lat wali we wszystkich TVP. TVP szczujnia pod dowództwem aparatczyka PIS Jacka Kurskiego niszczy każdego kto jest dla nich zagrożeniem. Atakowała Adamowicza uważając go za złodzieja, tak samo było z Owsiakiem z rodziną Donalda Tuska a ostatnio robili rzeźnie z Rafała Trzaskowskiego. Przecież wiem że wy to wiecie, przecież jest niemożliwe by przez 5 lat ani razu TVP nie powiedziało czegoś złego o PIS. Afera Banasia, afera KNF, Skoki Wołomin, wieża spółki Srebrna Kaczyńskiego a teraz maski Szumowskiego. Gdyby nie inne media to nikt z nas by o tym nie wiedział. Jesteśmy elektoratem, który słyszał gdy JK krzyczał z mównicy zdradzieckie mordy, widzieliśmy kiedy Joanna Lichocka była dziennikarka TVP a obecnie posłanka gdy przegłosowano 2 mld zł na TVP pokazała wszystkim środkowy palec nie tylko opozycji ale też nam obywatelom. Dwa dni przed wyborami Kaczyński w telewizji Trwam powiedział o Rafale Trzaskowskim że nie ma serca i nie ma duszy. Kurde, facet ma żonę, dzieci, wygrał w cuglach z Jakim w Warszawie a ten tak mocno w niego wali. Tak samo jak Duda mówił o tym że nie ma LGBT że to jest ideologia.
To właśnie boli, bo dzięki takiej szczujni takiej nagonce na przeciwników i tak te wybory były mega wyrównane. Propaganda ma tą przewagę że dociera do każdego zakątku Polski w przeciwieństwie do innych stacji telewizyjnych. Nie mam problemu z tym że Andrzej Duda wygrał wybory mam problem z tym że ludzie którzy na niego głosowali nie widzą jak wiele krzywdy robi telewizja państwowa a tak naprawdę rządowa. Każdy kto trochę siedzi w dziennikarstwie wie doskonale że to co robią dziennikarze tej stacji to jest absolutne zaprzeczenie temu zawodowi. Polska jest jeszcze mocniej podzielona niż to było kilka dni temu. Jeżeli TVP dalej tak będzie dzieliła to przy najmniejszym kryzysie gospodarczym w Polsce może być bardzo nieciekawie.

9

@Janiama Maćku, walnij se setkę i ochłoń

9

Byłem tu zanim stało się to gorącą dyskusją :)

26

@Janiama oczywiście, że część elektoratu Dudy jest agresywna, ale część elektoratu Trzaskowskiego też. A w tym problem, że tu, w internecie ci drudzy byli bardzo irytujący i ich agresja była bardzo widoczna

3

@Janiama Dobra ale tak w skrócie przecież PO za Tuska fatalnie rządziło. Sprzedawali za granicę olskie firmy, banki i afer też nie mało. Czemu za Trzaskowskiego miało by być lepiej? Od razu zaznaczam, że nie jestem ani za PIS ani za PO.

4

@Janiama boli cie wielki Andrzej Duda

5

@Janiama Dobra juz sie nie wymiguj od kacika Muzyka laczy La Ramble.

41

@Janiama To prawda, nagonka PISu była i jest olbrzymia. Problem w tym, że dzielenie Polaków postępowało znacznie wcześniej. Zadałem Ci wczoraj pytanie - dlaczego pięć lat temu zwyciężył PIS? Nie mieli tvp, tvn, nazwiska, a wygrali. Ano dlatego, że wówczas PO dzieliło i gardziło zwykłymi obywatelami. Taśmy, słynne ch du i kamieni kupa, centrowanie uwagi na sektorze misp, lekceważące podejście do biednych warstw, lansowanie się na elity - znalazło to odzew.

Dopóki politycy nie zrozumieją, że naród to wszyscy, bo sumarycznie każdy obywatel składa się na PKB, dopóty będzie rozdział.

Statystyki, które przytaczacie odnośnie wykształcenia, wsi nie są czystym stwierdzeniem faktu. Mają na celu podprogowego deprecjonowania wyborców PIS. Dobrze o tym wiesz, a jeśli zaprzeczysz wypadniesz na niewiarygodnego.

Glosowalem na Trzaska, ale bardzo nie podoba mi się reakcja obu środowisk na wynik wyborów.

1

@matirix20 bo Trzaskowski jako prezydent nie ma takich mocy.
To nie putinowska Rosja z dekretami prezydenta.

6

@Janiama Weź stary, mam zrypany humor, jeszcze tutaj ludzie którzy kopią leżącego,plus taki, że bany otrzymali, spokój na jakiś okres.

4

@Janiama Ja też jestem wściekły i smutny z powodu porażki RT, ale była ona łatwa do przewidzenia, dlatego głosowałem w I turze na Hołownię. Mimo wszystko wkurza mnie, że teraz KO ma pretensje do P. Szymona, że niby niezbyt otwarcie popierał Trzaskowskiego. To już jest głupota. Tak naprawdę mam pretensje do KO za wystawienie słabiutkiej Kidawy, a potem bezsensowną zmianę. Lepsze byłoby poparcie dla Hołowni. Porażka to też duża zasługa KO. Wierzę, że była szansa na pokonanie Dudy.

2

@Janiama Ja powiem tak, debile są po każdej stronie konfliku, zawsze się coś zdarzy, to co się dzieje w kraju nie jest dobre, ale nie jest niedobre od 5 lat, tylko o wielu więcej. Uderzasz w TVP, bardzo celnie i słusznie, tylko przypomnij sobie też rządy PO-PSL, oni mieli wszystko a Polsat nie przeszkadzał, jak np. zeznawanie Bronisława Komorowskiego, słyszałeś coś o tym w mediach typu TVP czy TVN? No wiadomo że nie. Rządy czy PiS czy PO zawsze będą objętne sporą patologią, oszustwami i manipulacjami, polityka to gorszy zawód niż prostytucja.

1

@Chwytliwy Pogba popraawi dziś humor swirze

2

@Arkon Myślę że Hołownia nie pociągnąłby takich tłumów do wyborów. Z drugiej strony powiedzmy sobie szczerze, nikt nie wygrałby z Dudą i z TVP. Na Hołownie też by wyciągneli wielkie armaty i jechaliby z nim równo.

1

@Triv44 elektorat Rafala byl przecie pisowi, politykom, przeciw praktykom tego pzpr bis. Duda i jego trzoda wyzywala wszysykich, kogo okreslili jako wroga. Wierzacy pisowi tylko widzi to inaczej.

4

@kerouac Ale mieli Smoleńsk pięć lat temu, mieli taśmy u Sowy i program 500. Nic więcej nie potrzebowali a że TVP była wmiarę normalną stacją to PIS mógł to wykorzystać.

2

@Colon Bedzie tylko musze złapać oddech :)

0

@Janiama No a jak, że wyciągnęliby, jeszcze on jest tymbardziej człowiekiem od TVN I chce rozdziału państwa od kosciola, ludzie, oni by go uważam jeszcze bardziej zgnoili.

2

@Janiama demokracja, kto ma więcej glosow wygrywa, a boleć ma

3

@Janiama Mimo wszystko miałby większe szanse niż Trzaskowski, co pokazały wszystkie sondaże. Dużo łatwiej było atakować RT niż Hołownię.

0

@matirix20 a temu że tusk już nie ma. To tak jakby twój ojciec kradł i Ty będziesz oceniany przez jego czyny. Czy to jest normalne?

0

@Janiama No dokładnie, wykorzystali słabość PO w tamtym czasie.

1

@Chwytliwy Sondaże i eksperci uważali inaczej.

7

@Janiama Gdybym nie znał typa, który ma dokładnie takie samo spojrzenie na sprawę jak Twoje, to bym nie wiedział skąd to się bierze u cokolwiek inteligentnych ludzi.
Zna wszystkie wpadki PiSu, ale ślepy na afery PO i ich pogardę dla mniej zamożnej i niewykształconej części polskiego społeczeństwa.
Bycie lemingiem, to nic lepszego niż pisowskim moherem.

Sam Trzaskowski jest w miarę ok, na jego miejscu wyszedłbym z PO, odciął się od Tuska i jago środowiska, dobrał jakiś godnych zaufania ludzi i założył nowa partię z programem uwzględniającym potrzeby ludzi z poza dużych miast.
Chyba, że zamierza czekać 10 lat, aż PiS się wykończy i na ramionach PO pójdzie po władzę.

Komentarz usunięty

1

@Chwytliwy nie czuje sie lezacy, ten wykwit to satysfakcja ludzi z problemami, bolszewia tez wyglala zajezdzajac polske po wojnie. Dostali wodki i kielbasy, paria obronika ich przrd butzujami i kulakami. Dzis przerwzony czlowiek inwaxja niemiec, bogoli i transow tanczacych do Cardi B. Na serio przed tymi osobami padles przegrany i lezysz?
Wstajesz i krecimy tance dalej.

3

@kerouac "Dopóki politycy nie zrozumieją, że naród to wszyscy, bo sumarycznie każdy obywatel składa się na PKB, dopóty będzie rozdział. "

Problem w tym, że chociaż wyborcy dudy i piss to równo połowa narodu, to ich wkład w PKB to nie przkracza pewnie 30 %.

2

@semafor W sumie prawda, trzeba walczyć dalej.

0

@damiano996 No niby tak ale jednak prezydent nie ma takiej dużej władzy w Polsce to jednak będzie dalej PO które było parę lat wcześniej

6

@Janiama A czy to, że PiS jest agresywny, jakkolwiek zaprzecza temu, że elektorat RT też taki jest? Czy może to usprawiedliwia? Nie sądzę. Obie strony siebie warte, a ciągłe "A bo Peło to" czy "A bo Pisiory tamto" przynosi ich sumieniom poczucie bycia tymi "lepszymi". Tymczasem to, że jedna kupa śmierdzi mniej od tej po drugiej stronie ulicy nie zmienia faktu, że nadal jest kupą. I tak, wyborcy RT byli agresywni (choć oskarżają o to PiS). Tak, wyborcy RT dzielili Polaków na lepszych i gorszych (choć oskarżają o to PiS). Tak, wyborcy RT patrzyli na swoich przeciwników z góry (choć oskarżają o to PiS). Dziękuje za uwagę.

2

@Janiama świetnie napisałeś

0

@Janiama ja głosowałem na Trzaskowskiego(oczywiście nie mój kandydat i uważam że jest tak samo słaby jak Duda tylko taktycznie to lepiej wyglądało) ale w sumie wiedziałem że przegra, obstawiałem 51-53% dla Dudy. Moim zdaniem Trzaskowski przegrał pierwszą turą za bardzo dał się robić i wciągać w gierki TVP, Pisu itp.
Chłop chciał głosy Hołowni, Bosaka czy Kosiniaka to trzeba było już o tym myśleć w pierwszej turze a nie w drugiej. Dodałbym ciekawostkę odkąd głosuję(2011r) żaden kandydat nie wygrał ani nie dostał się do sejmu czy europarlamentu itp :D

1

@Explode Mój syn od 5 lat głosuje i zawsze w łeb :)

0

@klemens100 "Dudy"*
"PiS"*
:)

« Powrót do wszystkich komentarzy