La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1361 Culés

73

Mam nadzieję, że będą surowe bany dla tych co będą łamać ciszę wyborcza (nawet próbując podstępem). Poziom agitacji tutaj przybrał jakiś anormalny poziom...

5

@masq a Avatary ?

5

@masq stać mnie tylko na pasztet pewnej firmy,czy wyjdziemy z tego potrzasku

konto usunięte

14

@masq Na łamanie ciszy wyborczej jest odpowiedni paragraf. I nie ma czegoś takiego jak podstępem czy nie podstępem.

1

@Colon @masq jak ktoś wstawi złamany długopis to perm bezapelacyjny?

12

@Colon z tym raczej nic nie zrobią, mówię o żartach w stylu, "ale trzaska/dudni za oknem. Swoją drogą akurat te avatary mają odwrotny efekt, bo aparycja obu kandydatów pozostawia wiele do życzenia.

0

@Odesseiron budyń , dżem

konto usunięte

10

@Colon To nie jest łamanie ciszy w świetle prawa. Ustawodawcy tego nie przewidzieli.

0

@Transu96 ja tam w ogóle cisze bym zniósł - jedynie kilometr od lokali strefa wolna od agitatcji

16

@Colon ja to bym w ogólne popis ze sceny politycznej zniósł

2

@masq Serio Trzaskowski nie jest przystojny ? xd Duda przecież też wygląda normalnie xd

8

@Kusco15 Duda to wygląda jakby Pączki jadł przez cały rok, bo jego twarz zrobiła się bardzo pulchna.

2

@Colon ja bym ja rozszerzył do 365 dni w roku.

1

@Chwytliwy z kolei Trzaskowski ma opadnięte powieki i cwaniacki sztuczny uśmieszek. Obaj prezencję mają tragiczna.

17

@Chwytliwy Widzę dyskryminację grubych u pana od równości...

1

@masq to kto się dobrze prezentuje xd

0

@Ghotti tu akurat się nie zgadzam

4

@masq A ja wiem, jakbym był kobietą to brałbym Rafała.

0

@Odesseiron no właśnie , po co to szczypanie

1

@Kusco15 Jaka dyskryminacja? A co ja nieprawdę pisze? Xd

1

@Kusco15 W sumie żaden z kandydatów nawet w 1 turze.

5

@masq O kurnia ten co ma standardy :D To daj przykład jakiegoś gościa, który dobrze się prezentuje, z poza polityki może być

konto usunięte

4

@Bykunn

Daleko nie szukając -Ja się dobrze prezentuję

;)

0

@Bykunn Skoro obaj się prezentują tragicznie to nie problemem powinno być żeby znaleźć kogoś kto prezentuje się przyzwoicie. Mógłby nawet ogólnie z polityki kogoś przywołać w końcu tyle twarzy xd

0

@Kusco15 Pan od Równości - to z Tarantino?

7

@Chwytliwy To pocisk w stronę Andrzeja że się gruby zrobił. Że skoro wysmiewasz się z tej cechy to logicznie że śmieszą cię ogólnie ludzie tą cechę prezentujący

1

@Kusco15 A co chudy? Normalna opinia, nie chciałem nikogo dyskryminować, oj już sobie nie dodawaj naprawdę, pulchna to pulchna się zrobiła i tyle.

0

@wpwelement panie, wypowiedz się pan a nie udajesz że nie widzisz

16

@Chwytliwy To że go nie lubisz i na ogół jesteś w stosunku do niego uszczypliwy mówi samo za siebie. Ewidentnie chciałeś mu dogryźć a teraz się wypierasz. Nie pierwszy raz zresztą

1

@Bykunn Wiadomo, że to wszystko subiektywna opinia, ja wyraziłem swoją. Duda generalnie wygląda trochę gorzej od Trzaskowskiego jako facet w rozumieniu czysto seksualnym. Ale jako kandydat na prezydenta wzbudza więcej zaufania. Duda wygląda jak prosty, poczciwy facet, a Rafał jak cwaniak co patrzy gdzie tu cię oszukać. Zależy o co Ci chodzi. Mam Ci podać faceta wg mnie przystojnego czy wg mnie z odpowiednią aparycja dla kandydata na prezydenta?

1

@Kusco15 Chciałem czy nie, nie dyskryminuje ludzi za wygląd, twarz mu się zrobiła pulchna i tyle przez te 5 lat, a 5 lat temu wyglądał o niebo lepiej w tej kwestii.

2

@masq To drugie ;) I jeszcze powiedz jak to jest wyglądać na "cwianiaka co zaraz Cię oszuka" jeśli nie wiesz o kimś nic, tylko go widzisz bo o tym rozmawiamy

17

@Kusco15 to niestety częsta postawa u zagorzałych krytyków PiS ukryty radykalizm, klapki na oczach.
Poglądowy rasizm .

2

@Bykunn ja np po prostu to czuję. Nie ma na to wytłumaczenia. Czasem nie wiesz czemu coś ci w kimś nie pasuje mimo braku konkretnego powodu. Druga sprawa, że to się już nie raz potwierdziło np jak odpowiadał, że "nie byłem wtedy posłem" a był. Jest to ewidentne niepodważalne kłamstwo. Nie można tego podciągnąć pod zmianę opinii itp. To jest 100% kłamstwo.

Spoza polityki? Kevin Costner - moim zdaniem ofc

1

@Chwytliwy "5 lat temu wyglądał o niebo lepiej" Będąc chudy wyglądał lepiej czyli cecha szczupły jest zaletą która ostatnio stracił. Przeciwieństwem szczupły jest gruby, więc jak możesz nie dyskryminować grubych uważając że wyglądają gorzej xd

1

@Kusco15 Nie, wciąż nie dyskryminuje.

3

@masq łamanie ciszy wyborczej jest złamaniem prawa, natomiast pisanie o cenach dżemu i budyniu już nie jest łamaniem prawa, więc... sorry. Z tego co wiem wielu młodych ludzi walczyło o wolność słowa, wielu było przeciw acta, a wystarczy, że są wybory i ktoś nie lubi polityki i już mówi o banach.

0

@Bykunn Tom Hardy. Tak powinien wyglądać polityk hehe

0

@masq Aha ok. Czyli tak jak myślałem nie ma to nic wspólnego z Jego wyglądem tylko z tym co o nim myślisz.

0

@Bykunn Nie. Ale ok tak to sobie tłumacz :D

3

@masq No poprosiłem Cię żebyś mi wskazał w wyglądzie Trzaskowskiego cechy które wskazują, że jest cwaniakiem który chce Cię oszukać. Napisałeś, że "Ty to czujesz". No nie jest to cecha wyglądu wybacz

0

@Colon Jak wyraziłem opinię, że avatar z którymś z tych beznadziejnych kandydatów nie świadczy o kimś za dobrze - to mi usunięto komentarz.

0

@Bykunn Ok napisałem to wyżej, liczyłem, że jak się włączasz nagle do rozmowy to czytasz dyskusję powyżej. Sztuczny uśmieszek. Taki 'neymarowy' nie wiem jak to lepiej określić.

1

@masq nie będzie banów, koledzy którzy idą na bosaka łamali ją niejednokrotnie i nie otrzymywali bana

0

@Kusco15 poprostu znowu się skompromitował. W sumie czy go ktoś jeszcze tutaj traktuje poważnie?
Zachęcił mnie do pójścia na wybory w sumie :D

0

@masq Wiem o co ci chodzi ale to raczej uśmiech w stylu "możecie mi ufać" ale taki, nie wiem jak to określić, sygnalizowany co budzi podejrzenia

konto usunięte

2

@Kusco15 Może mu się podobają ludzie szczupli, więc uważa, że wyglądają ogólnie lepiej, ma do tego prawo.

2

@barcelonistka1899 Pewnie, ze mam i tak uważam, mam do tego pełne prawo a jego pierdzielenie ze niby dyskryminuje to jest kłamstwo.

2

@Chaoss Od ciebie niczego nie oczekuje, nie martw się, nic nie jesteś wart w moim życiu, bo mojego życia i tak nie zmienisz,ale ja widzę zmieniłem twoje, skoro pójdziesz na wybory :).

Zresztą, ja chcę mieć szacunek od rodziny, przyjaciół, a nie od osób z internetu na La Rambla :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien zastąpić Ansu Fatiego na lewym skrzydle Barcelony?