La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1040 Culés

8

O ile za prezydentem Dudą delikatnie mówiąc nie przepadam, to nie wiem, jaki sens jest w gwizdaniu na niego, albo skandowaniu nazwiska Trzaskowskiego podczas jego wieców przez zwolenników Rafała.
Tak samo jak nie ma sensu gwizdanie na Trzaskowskiego i skandowanie nazwiska Dudy podczas wieców kandydata opozycji.
Nie przepadasz za danym kandydatem, to nie przychodzisz na jego wystąpienia, według mnie proste ;).
Zwykle przynosi to skutek odwrotny i jest tak jak z "Twoim bólem lepszym od mojego" Kazika.
No ale to taka moja skromna opinia ;D.

1

@VamosRakieta święta prawda, zgadzam sie w pełni, niech każdy głosuje na kogo chce i tyle

5

@Elnuum Politycy nie lubią waszego podejścia Wolą fanatycznych zwolenników lub fanatycznych oponentów bo tych którzy kierują się rozumem a nie emocjami trudniej do siebie przekonać i utrzymać ich poparcie

2

@VamosRakieta Zastanówmy się w ogóle czy jakakolwiek inteligentna osoba chodzi na jakiekolwiek wiece...

1

@VamosRakieta ma to taki sam sens, jak krzyczenie "Messi" na meczach Juve czy Portugalii... Chodzi o to żeby sprowokować przeciwnika, zmusić do błędu i zdobyć przewagę. Szczególnie teraz, gdy różnica jest minimalna. Takie zagrywki były i będą. Myślę, że są nieodłącznym elementem kampanii, często nawet stosowanym przez innych członków partii.

0

@Pressinho może i faktycznie jest w tym trochę racji.

« Powrót do wszystkich komentarzy