La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1192 Culés

0

Trochę nie rozumiem zarzutów do Dudy, że nie chce podjąć rękawicy i wystąpić w debacie. On ma stabilny elektorat. Okopany wśród niego w swojej rządowej telewizji czuje się pewnie. Ja to rozumiem. Nie chce stracić. Piłeczka jest po stronie Trzaskowskiego. Jak przekona do siebie elektorat pozostałych kandydatów to wygra.

3

@Ratamahatta On nie tyle nie chce podjąć rękawicy, co proponuje przyjście na ustawkę, a nie debatę. Warunkiem uczestnictwa Dudy w debacie jest to, aby odbyła się w TVP.

1

@Ratamahatta Pełna zgoda, ale po co w takim razie Duda zarzuca Trzaskowi, że ten się boi innej debaty?

1

@Ratamahatta Debaty powinny być obowiązkowo organizowane przed każdymi wyborami, a ci co się nie stawiają piętnowani jako nienadający się do pełnienia roli publicznej. Jak mają problem gdzie, to niech wezmą po takiej samej liczbie dziennikarzy z różnych obozów i każdy zadaje określoną liczbę pytań, whatever. Tysiąc sposobów można by znaleźć żeby zapewnić wyrównane szanse.

A tak na prawdę to pewnie żaden z nich tej debaty nie chce, bo poziom merytoryczny w naszej polityce to jest dwa metry poniżej mułu Jakby ludzie tego posłuchali to by tylko frekwencja w wyborach spadła. Bardziej opłaca im się walczyć na głupkowate przepychanki i docinki.

0

@Ratamahatta To trochę nie tak. Elektorat Dudy nie zapewnia mu zwycięstwa - nie byłoby II tury. Jeżeli sztab Trzaskowskiego dobrze to rozegra to Duda dla dużej części niezdecydowanych będzie typem, który boi się wyjść do konfrontacji nie mając za sobą TVPropaganda.

Zagłosujesz na prezydenta na gościa, który boi się konfrontacji? Ja na pewno nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?