La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1145 Culés

1

Hołownia teraz brata się z Trzaskowskim. Taki z niego bezpartyjny kandydat. Nie wiem jak ludzie mogli uwierzyć w tą bajkę.

0

@owczar0005 A w jaki sposób się zbratał?

2

@owczar0005 ta już brata się, bo zrobili wspólnego streama. Sam powiedział, że jak Duda będzie chciał, to z nim też zrobi.

0

@owczar0005 Szymon jest gość, fajnie przecież mówi xdd

0

@owczar0005 Trzaskowski jest jedyną szansą Hołowni na jakikolwiek sukces jego ugrupowania. Tak samo zresztą jest jedyną nadzieją dla Konfederacji, bo jak wygra Duda to przez 3 lata Konfederacja nie odegra żadnej roli w parlamencie.

5

@owczar0005 czy mam rozumieć że Twoim zdaniem polityka polega na wciskaniu ludziom kitu jakim to się jest super, mega genialnym a poprzednicy to łajzy i złodzieje?

4

@owczar0005 jak ma się wspólne postulaty to można współpracować. Trzaskowski obiecał je spełnić, a czy wywiązałby się z tych obietnic to już inna sprawa.
Dużo ludzi w drugiej turze nie zagłosuje na RT ale bardziej przeciw Dudzie i wcale się nie dziwię. Ktoś kusi wetować pomysły pisu.

0

@Przemo91 Skąd to wyczytałeś?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?