La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1584 Culés

4

Gdy Trzaskowski olał debatę przed I turą nazywaliście to "grą polityczną", bo przecież mu się nie opłacało. Jak z drugiej strony Duda się wypiął na wszystkich to już jest cykor i wstyd dla PiSu. Ciekawe podejście ;)

10

@inViNcibl3 Chyba nie rozumiesz sytuacji.

3

@inViNcibl3 jaką debatę Trzaskowski olał?

5

@inViNcibl3 Właśnie Duda nie wypiął się na wszystkich tylko na stacje prywatne. Debata ma odbyć się na jego warunkach, czyli TVP albo wcale.

2

@inViNcibl3
Przypominam, że przed pierwszą turą to Twój Andrzejek jako pierwszy uciekł od debaty w stacjach komercyjnych. Nic dziwnego, że Trzaskowski nie chciał brać udziału w debacie w niepełnym składzie.

0

@Azi Debatę w Polsacie, TVNie i chyba w radiu Zet.

0

@Chakalaka Nie trafiłeś, nigdy nie byłem i nie będę wyborcą PiSu.

0

@Hosh Wytłumacz mi tę sytuację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 6 pkt
2 mati10333 6 pkt
3 norbi77 6 pkt
4 Tomini 6 pkt
5 papaj12 6 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?