La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1373 Culés

4

Niestety ale Barcelona staje się na każdej płaszczyźnie memem. Hasło Mes que un club dawno przestało funkcjonować i jest mi wstyd, że w ogóle jest nadal w użyciu. Zacząłem kibicować Barcelonie jakoś w latach 2002/2003 ale teraz co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, wałek goni wałek, brak wzajemnego szacunku chyba między każdym. Jak zobaczyłem co odwalił Messi to po prostu nie mogę tego zrozumieć jak kapitan, legenda po prostu GOAT robi coś takiego. I nie widzę dla niego żadnego wytłumaczenia, można się nie zgadzać z trenerem ale taka forma okazania pokazała całkowity brak szacunku do wszystkich i widocznie Messiemu się lekko w głowie po........... Jak dla mnie brak możliwości: change my mind.

0

@mateusz1989VeB Setien też nie powinien być mu taki potulny,mógłby mu się postawić to może zobaczyłby że nie jest taką ci*ą bo co ma do stracenia.

5

@mateusz1989VeB o boże... Kolejny który płacze o hasło którego znaczenia nawet nie zna.

0

@cat_r37 wytłumacz nam wszystkim w takim razie co to znaczy wybawco haha

« Powrót do wszystkich komentarzy