La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1773 Culés

10

Jako wyborca Bosaka, w drugiej turze z przyjemnością oddam głos na... Bosaka, czyli głos nieważny.

Co do wyniku Konfederata, liczyłem na odrobinę wiecej, jednak jakby nie patrzeć, w porównaniu do ostatnich wyborów parlamentarnych, poparcie wzrosło, co z pewnością powinno cieszyć. Bosak i jego sztab zrobili naprawdę solidną robotę.

Jeszcze tak na marginesie, tragiczny wynik Kosiniaka. Myslałem, że zakręci się w okolicy 4/5%, a tu jeszcze za Biedronia spadł.

0

@BaroPodertos Podobnie zrobie, tylko u mnie S.Z.

0

@BaroPodertos Jak godzinę tego mi podesłała kuzynka takie wyniki mniej więcej to powiedziałem że 100% fake bo niemożliwe żeby Kosiniak był za Biedroniem. A jednak

1

@BaroPodertos
Szanuje, natomiast w tym wypadku powinno się schować dumę i poglądy do kieszeni i starać się zablokować większość Pisu w sejmie co oczywiście wspomoże Konfederację.

1

@BaroPodertos Czym więcej z was nie zagłosuje, albo odda głos nie ważny tym większe szanse, że Konfederacja bedzie mogła niebawem mieć coś do powiedzenia w Sejmie, bo coś czuję, że PIS sie rozjedzie i będzie szukał koalicjanta. Oddając głos na Dude blokujemy wszystko na 5 lat

1

@BaroPodertos Bradzo dobry winik Konfederacji. Trzaskowski już w wystąpieniu dokładnie teraz zrobił ukłon w stronę elektoratu pana Bosaka. Będzie niezwykle ciekawie i trochę zabawnie, jak pan Duda i pan Trzaskowski będą starali się zabiegać o ten elektorat, który może być języczkiem u wagi. Czekam też na diametralny zwrot w narracji TVP wobec Konfederacji. Będzie ciekawie.

0

Odpowiedzcie sobie na pytanie komu posłuży ten nieważny głos. Na pewno nie Polsce. Obecnie ważne według mnie jest to aby Pis nie miał władzy absolutnej i należy zmienić Prezydenta. Zmiany jakoś trzeba zacząć a pisanie o nieważnych głosach jest głupie, samolubne i nieodpowiedzialne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 6 pkt
2 mati10333 6 pkt
3 norbi77 6 pkt
4 Tomini 6 pkt
5 papaj12 6 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?