La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1254 Culés

#Tiki-taka

Arthur, były dyrektor Barcelony Robert Fernández, prawnik Vicente Forés i fizjoterapeuta Adrian Martínez wylądowali w nocy w Turynie. [Mundo Deportivo]

0

A po co tam Robert Fernandez? Przez to że to on go ściągał do Barcy ?

0

@lukas10 właśnie też się zastanawiam po co on tam, gość który jest odpowiedzialny za największą klęskę transferową w dziejach Barcelony (Cou i Dembele). Gdyby nie te transfery to Arthur by został w zespole.

0

@horang pewnie pojechal po to aby ustalic transfer Pjanica

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@lukas10 powiedziałbyś przed ich przyjściem że to będą niewypały? To nie wina Fernandeza że tak grają. Samo ich ściągnięcie to był wielki sukces(poza ceną za Dembele

0

@pienaar o czym ty do mnie mówisz , nie mam do niego pretensji, zadałem normalne pytanie czemu były dyrektor sportowy Robert Fernandez to załatwia w Turynie

0

@lukas10 Czyli co to ma być?:"po co on tam, gość który jest odpowiedzialny za największą klęskę transferową w dziejach Barcelony (Cou i Dembele)."

0

@BOSSS85 tyle że on nie pracuje już niby dla klubu, został zwolniony.
A może Bartek leci w kulki.

0

@pienaar weź zimny prysznic lepiej.
160 mln za Coutinho to był sukces?
Dembele który nic nie osiągnął w piłce 14 baniek pensji to sukces??

0

@horang przecież powiedziałem że Dembele to przesada z kasą, a Cou to za ile byś chciał kupić w tamtym czasie kiedy cały świat wiedział że dostaliśmy 222 bańki od PSG?

0

@pienaar Problem w tym żę Coutinho nawet nie był w top10 wtedy ligi angielskiej. Transfer mnie zdziwił i pewnie wielu kibiców też było zdziwionych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?