La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1086 Culés

6

Chwilę mnie nie było i już mój wpis usunięty. Chciałem odczytać odpowiedź, nie ma takiej dyskusji... Jak to jest, że kibic Barcelony, zwracający uwagę "obcym" jest gorzej traktowany, niż prowokatorzy z kafejki? Którzy wczoraj tu robili gruby syf i ich komentarze dalej siedzą.
@Moderacja chciałbym się dowiedzieć, z jakiego powodu, mój wpis został usunięty? Czy to jakaś forma nowej poprawności politycznej czy co? Bo idzie się z wami pogubić. A jak wiecie, my wolimy przestrzegać zasad. Więc proszę o pomoc i wyjaśnienie. :)

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

8

@`Sin Heh, poważnie? A jak zwróciłeś się do kibiców Realu? Jak ich nazwałeś? :)

0

@Danny Gaucho no jak ?

2

@ksobi No nie napiszę tutaj, bo też zostanie usunięte ^^. W każdym razie widziałem ten wpis i nie dziwi mnie, że został usunięty.

7

@`Sin z powodu łamania regulaminu pkt 9.3.2 i 9.3.3.

Co to znaczy, że zostałeś gorzej potraktowany? Bo dostałeś ostrzeżenie? To może też chcesz perma? Jeśli gdzieś wiszą jakieś komentarze, które łamią regulamin, to zglaszaj.

I tutaj nie ma 'obcych', a zwracanie uwagi nie jest jednoznaczne z obrażaniem.

Pozdrawiam

0

@Danny Gaucho a jak mam zwracać się do prowokatorów, podburzajacych kibiców Barcy? To i tak było łagodne określenie na takich osobników. Zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu...

4

@`Sin wcale

0

@wpwelement jeśli wszyscy polecieli z permem, to zwracam honor. Wiem, o które określenie już Ci chodzi. Dzięki i również pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy