La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1985 Culés

0

Jeśli moglibyście wybrać jedno z dwóch bzakończeń obecnego sezonu to które by to było:
- Tryplet dla Bayernu i złoty balon dla Lewego
- Liga i LM dla Nas, złota piłka dla Messiasza

16

@Mario96w na stronie Barcelony jasne, że ten 2 wariant.

4

@Mario96w Oczywiście że nr 1 ale nr 2 też spoko opcja jako zapasowa :)

0

@Mario96w Bardzo ciężki wybór.

2

@Mario96w nie rozumiem pytania :) chyba ze to retoryczny troll :)

5

@Mario96w Oczywiście, że 2 opcja.

1

@Mario96w Ale Ty pytania zadajesz...

0

@Rompul Absolutnie

0

@marcin000019 Jak na egzaminie

5

@Mario96w Złoty Balon dla Lewego, Barcelona będzie trwała i wygrała jeszcze wiele lat, Messi już nastukał tyle tych nagród, a Robert nie długo skończy karierę i drugiego takiego szybko nie będzie, jeśli w ogóle.

3

@Mario96w Liga i Lm dla Barcelony

0

@MesQueUnClub_87 Doookładnie :D

3

@Mario96w ten sezon i tak jest nieśmieszną parodią piłki nożnej.. W nosie mam Bayern, ale ZP dla Polaka to byłoby coś historycznego i wspaniałego. Poza tym brak sukcesów Barcy przybliża upadek krętackich rządów Bartomeu. Wybór oczywisty - opcja nr 2.

0

@ukaszz Numer jeden w takim razie nie dwa :P

10

@Mario96w Wolałbym nawet sezon Barcelony z samą ligą niż pierwszą opcję. Nie obchodzi mnie Lewy i jego balony.

0

@Mario96w racja :)

0

@Misanthrope
mnie też, nie wiem czym tu się podniecać, nie wiem czy niektórzy tu kibicują Bayernowi i Lewemu czy Barcelonie

jeśli pierwsza opcja to proponuje udać się na inna stronę i wypad stąd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?