La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 540 Culés

64

Dzień dobry, Ramblo!

Być może już widzieliście, że udało nam się zrobić naszą pierwszą produkcję z serii "Barcelona w sepii" w formie filmowej. W pierwszym odcinku opowiadamy o ponad stu latach współistnienia futbolu i epidemii.

Ze względu na treść platforma YT ucina naszemu filmowi zasięgi (nie dotrze on do osób, które same go nie wyszukają). Byliśmy świadomi, że tak będzie, ale intencjonalnie nie cenzurowaliśmy takich słów jak "Covid" czy "wirus". W kolejnych odcinkach też nie będziemy stosować takiej cenzury tematycznej, ponieważ przede wszystkim zależy mi żeby były to ciekawe i rzetelne materiały dla Was.

Z tego względu mam do Was ogromną prośbę. Jeśli nasza produkcja Wam się spodoba możecie nam pomóc udostępniając ją dalej. Tylko w taki sposób film ma szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Zostawienie suba czy komentarza też ogromnie pomaga, bo algorytmy YT na tym bazują, decydując czy dana treść będzie polecana przez platformę.

Zapraszam do obejrzenia :) Z góry dzięki wszystkim, którzy postanowią wesprzeć nasze wariackie przedsięwzięcie ;)

https://www.youtube.com/watch?v=qhLbX9m85Q8

PS. "Dawajcie zielone żeby widzieli" :P

4

@Eoren z rambli też zdejmiecie cenzurę? ;x

3

@Eoren Niech stracę. Daję lajka. Powodzenia:)

0

@Eoren 5 zł daj.

5

@Eoren @Chwytliwy za to mamrota nie kupi na Podlasiu;)

1

@Eoren No, teraz lajk poleciał.

2

@Eoren Oglądałem i dosyć ciekawy materiał.Jestem czlowiekiem którego nie jest łatwo zaciekawić a to nawet nawet

1

@Transu96 Nie ma szans. Se queda!

6

@Eoren Powinniście podsunąć to jakiemuś Ćwiąkale czy innemu Polowi, żeby wrzucili rekomendację na swojego twittera. Fajnie zrobiony materiał, poruszający szerszy temat niż sama Barcelona, więc szkoda by tylko garstka osób miała okazję zobaczyć.

4

@Misanthrope Wystarczy, że @Chwytliwy zrobi jakiś shitstorm w La Rambla i wyjdzie na to samo :) A tak poważnie, to całkiem dobry pomysł, być może coś się da zrobić, jednak bardzo liczymy na Was, bo jak ktoś gdzieś rzuci do swoich znajomych na fejsie, tt czy da like pod filmem, subskrypcje kanału itd, to również film trafi do większej liczby osób. Aktualnie yt nie chce tego za bardzo promować, a treść się wg mnie broni i nie chcemy tego zmarnować. Za każdą pomoc jesteśmy wdzięczni, a w zamian damy Wam kolejny film o jeszcze lepszej jakości.
@Encore Również dzięki wielkie za obejrzenie i miłe słowa.

0

2

@Transu96 Uf, całe szczęście. Wolę rude. :)

0

@Misanthrope Próbowaliśmy, to nie jest takie łatwe. Możesz sam udostępnić i oznaczyć. :)

1

@juliacicha Rozumiem, że nick może wydawać się mylący, ale moje jedyne konto w mediach społecznościowych to twitter, gdzie przez 4 lata napisałem aż 0 postów i mam chyba jakieś 2 brazylijskie boty w obserwujących. Tak więc wybacz, ale mój zasięg wpływów jest nieco ograniczony. :P Ale lajka pod filmem dałem, żeby nie było.

1

@Misanthrope Haha, no widzisz, ja mam kilku obserwujących, ale do Pola dotrzeć niełatwo!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?