La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 858 Culés

27

Droga La Ramblo !

Pisalem dwa dni temu o castingu do MasterChefa, teraz potrzebuje waszych glosow :) klikamy na „Paweł Gruźlewski”

https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-pierwszego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,321439.html Z Gory dziekuje

2

@fcbfan1993 O Panie duży dołek mamy do nadrobienia jak masz być na pierwszym miejscu :D

1

@Bykunn To trzeba nabić dużo komentarzy, żeby było w gorących dyskusjach i każdy zobaczył i zagłosował.

3

@ArdoFCB No nic nie szkodzi spróbować pomóc. 5800~ głosów ta Marta co ma 15% ma jakieś 870 głosów. Damy radę :D

0

@Bykunn za pozno wstalem, jestem na kawalerskim haha

2

@Bykunn procenty sa nad nazwiskiem, wiec mam 1% haha

0

@ArdoFCB no to jedziemy z tematem

1

0

@fcbfan1993 komentarz dla zasięgu ;).
Głosujemy Proszę Państwa ;)

0

@fcbfan1993 poszło

0

@fcbfan1993 taktyczny.

0

@fcbfan1993 Ode mnie również głos poszedł. Pozdrawiam i powodzenia.

0

Patent ze zmianą VPNu działa? Mógłbyś zagłosować kilkadziesiąt razy z każdego urządzenia jak Ci zależy :)

0

@fcbfan1993 już 3%, damy radę :)

0

@fcbfan1993 zasięgi.

1

@fcbfan1993
jak sie twoj pies nazywa? Tez mam labradora i nazywa sie gines. Jak to uslyszalem jak wolasz psa to bylem w lekkim szoku :)

Trzymam kciuki i podbijam temat!

0

@fcbfan1993 Miejmy nadzieję, że damy radę.

0

@fcbfan1993 taktyk

1

@MichalZZZ Inka, ale mowie Ines :D

« Powrót do wszystkich komentarzy