La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 455 Culés

20

Niech ten, kto po obejrzeniu tego filmiku chodź raz nie pomyślał o czymś w stylu "wow" pierwszy rzuci kamieniem. Wiele osób tutaj pisze, że nie każdy wychowanek jak Xavi, Iniesta, Busquets od razu robili furorę. Trzeba czasu. Owszem to już trzeci sezon Dembele u nas, a nie pobiera on małej pensji i nie jest wychowankiem lecz "crackiem" sprowadzonym za ponad 100mln euro. Jest to jeden z największych dylematów ostatnich lat wd mnie w związku z pojedynczym piłkarzem w Barcelonie. Zostawić i liczyć, że Francuz złapie ciągłość w grze i przestanie być podatny na kontuzję czy sprzedać, póki jest jeszcze wart tych 70/80 mln. Być może zabrzmi to śmiesznie, ale gdy Ousmane ma tą ciągłość w grze to jako jeden z nielicznych przypomina mi skrzydłowego z epoki Guardioli, jako jeden z nielicznych nie jest niewolnikiem asyst od/do Leo.
twitter.com/AloneInVegas/status/1253431623208431618

4

@KengoWow. Oby tylko ogarnął kontuzje i głowę.

8

@Kengo a potem przypominasz sobie, że tak samo było rok i 2 lata temu...

0

@Kengo
Zaraz wywołasz kolejna gó..burze i zleca sie hejterzy.

Btw Dembele to ma to proste podbicie potęzne

konto usunięte

0

@Kengo talentem wygrywa Dembele ale głową Mbappe

10

@MarioVeB! @VamosRakieta Nie mam zamiaru wywołać nic nie wnoszącej gó...burzy. Dembele za około trzy tygodnie skończy dopiero 23 lata. Gdyby był w obecnej sytuacji mając 27/28 lat nie miałbym wątpliwości.

3

@Lord_Vader Kylian to zdrowiem także

3

@Kengo no właśnie widząc takie zagrania jak na filmiku coś każe mi w niego wierzyć.

1

@Kengo czuje ze jeśli Dembele zostanie to sytuacja się nie zmieni , z drugiej strony jeśli odejdzie to pewnie bedzie kotem

3

@Kengo Problem w tym, że więcej jest poza boiskiem, niż na nim, więc ciężko o tą ciągłość w grze. 70-80mln? Odważnie. Transfermarkt w tym momencie wycenia go na 56 mln€. Po pandemii moim zdaniem nikt go nie kupi za kwotę, którą napisałeś.

3

@Lord_Vader czy wygrywa głowa to nie wiadomo, na pewno zdrowiem i większym szczęściem

0

@Kengo
Rozumiem,ale to walka z wiatrakami

1

@tristan87 a co z jego głowa jest nie tak?

0

@Kengo Filmik świetny. Ale można by taką składankę zrobić z połową napastników w La Liga...

0

@Kengo Widzę jeden główny problem - gdy już kogoś ładnie minie to oczy w piłkę i jedzie dalej dopóki nie straci lub nie odda strzału. Kilka razy minął i zrobił przewagę i aż się prosiło by zagrał lepiej wychodzącym kolegom... nie doczekali się...

reasumując - głowa :)

0

@Kengo Umiejętnościami (technika, drybling, szybkość) to jest najlepszy skrzydłowy na świecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy