La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 952 Culés

8

Coraz bardziej podoba mi się ten Kosiniak-Kamysz. Nie wiem czy wybory dojdą do skutku i kiedy, ale chyba oddam swój głos na kandydata PSLu. Jeszcze kilka lat temu bym w to nie uwierzył.

22

@kamilos1214 Motto PSL ?
-Kto wygra następne wybory ?
-Nasz koalicjant !

1

@kamilos1214 na tygrysa? :)))

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

7

@Bykunn krótkowzroczność. Ważne żeby jego talerz był pełny, a w przyszłości talerz dzieci czy wnuków nie jest wazny

3

@kamilos1214 Obecność znaczka PSL dyskredytuje kandydata na wstępie.

Komentarz usunięty

2

@RosjaninBut też kiedyś tak uważałem i szydziłem z osób głosujących na PSL lub osoby powiązane z tą partią. Teraz widzę sam po sobie że to zaczyna się zmieniac

3

@kamilos1214 Szkoda, że Kosiniak nie jest kandydatem Platformy. Tylko on miałby szansę wygrać z Maliniakiem w drugiej turze.

1

@Chakalaka paradoks tej sytuacji jest taki że do drugiej tury najprawdopodobniej wejdą Duda i Kidawa. Przeprowadzone się sondaże pokazują jednak że jedynym kandydatem mogącym pokonać w drugiej turze Dudę jest Kosiniak

1

@kamilos1214 Tak podzielmy głosy na 5 kandydatów opozycji, a Duda zgarnie resztem. Taka ilość to tylko woda na młyn dla PiSu. W Polsce wszystko się dzieje tak, żeby im było łatwiej, jakieś durne przepychanki w sejmie, a oni i tak robią swoje.

konto usunięte

0

@Bykunn Zamiast podwyższać wiek emerytalny wystarczyłoby odebrać przywileje emerytalne szerokiej grupie zawodów. Żeby nie przechodzili sobie na emeryturkę za młodu tylko jak normalny człowiek od 60-65 roku życia. A tak 65-letni emeryci muszą utrzymywać armię pasożytów, więc nic dziwnego że emeryturka mała.

0

@SuperVegeta Nie wystarczyłoby. To jest też oczywiście krok który musi zostać podjęty bo np to, że górnik czy policjant przechodzi na emeryturę gdzieś w wieku 40-50 lat w kwiecie wieku to jest nieporozumienie (wyłączając problemy zdrowotne spowodowane wykonywanym zawodem, to oddzielna kategoria). Ale nie można nie pracować o 60 roku życia, kiedy średnia długość powoli przekracza 80.

0

@kamilos1214 Ja na pewno na Kosiniaka nie zagłosuje, ale jak ktoś ma wybór między Kidawą, Biedroniem a Kosiniakiem to z tej 3 on jest najbardziej normalny i głos na niego nie jest głosem straconym w porównaniu do tych beznadziejnych kandydatów.

0

@kamilos1214 to prawda, zyskuje w moich oczach z każdym dniem, nie popełnia błędów i ma własne ciekawe zdanie. Podobnie Biedroń, jednakże niestety nie ma szans na II turę a Pan Kosiniak-Kamysz jak najbardziej.

konto usunięte

0

@kamilos1214 Przed wyborami to nawet PSLowiec przemówi ludzkim głosem

1

@Bykunn mój drogi w Polsce średnia długość nie przekracza 80 lat. Jeszcze długo nie przekroczy.

0

@Chaoss I to jest właśnie myślenie na tu i teraz... Powoli przekracza i trzeba się na to przygotować, a nie populistycznie cofać konieczne reformy

konto usunięte

0

@Bykunn Średnia długość życia kobiet tak. Natomiast mężczyznom jeszcze daleko do tego wyniku bo żyją średnio 73,8 lat.

Wniosek? Podwyższyć kobietom wiek emerytalny do 65 roku życia a mężczyzn zostawić w spokoju xD

0

@Bykunn a czy ja coś mówię o reformach?
Mówię tylko że jesteś w błędzie, bo średnia wieku w Polsce jeszcze przez 20 lat będzie poniżej 80 lat.

0

@kamilos1214 Mi tez sie on podoba. Wyglada poprostu na dobrego czlowieka. Na tle pozostalych oczywiscie.

1

@AnnaMarianna Podoba się? To jednak prawda, że tak głosują kobiety? :D
https://youtu.be/7m0vtpyUbQY

1

@Piotr89Sand Hahahahhaah!!!! Rozesmialam sie :). Na panią KB napewno nie zaglosuje ;).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?