La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1126 Culés

35

Jeszcze się okaże że gol Tello zapewni nam mistrzostwo

1

@maroon Nasz człowiek

0

@maroon spokojnie, Barca też jeszcze pogubi punkty, różnie może być

0

@bari_94 Wiem że różnie może być Ale gdyby zdarzyła się sytuacja ze od tej pory ani Real ani Barca nie pogubią już punktów to chłopaki będą musieli podzielić się szampanem z Cristianem - no i z Bartrą oraz Emersonem też by wypadało Alena 4 mecze już u nas zagrał więc mimo że siedział na ławce to jemu z automatu i tak się należy Hehehe

1

@bari_94 oby nie przegrać do powrotu Suareza i Roberto bo z nimi może będzie łatwiej utrzymać a może i powiększyć przewagę.

« Powrót do wszystkich komentarzy