La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1071 Culés

6

Ale na tej stronie jest masa dzieciaczków, widać jak bardzo ich boli, że Liverpool wyeliminował nas rok temu, że teraz każdą ich porażkę będą traktować jak niesamowity sukces by nacieszyć swoje ego.

0

@Kubsoleon potezny live ktory dostaje od atletico. Cala la rambla smieje sie.

23

@Kubsoleon Jak ktoś kibicuje Atleti to już jest dzieciaczkiem? Ja tutaj widzę więcej wpisów pseudo-kibiców Liverpoolu niż Atleti...

0

@Kubsoleon Też się z tego śmieje osobiście jeśli Barca odpadnie to bede kibicował właśnie Live

0

@Kubsoleon Też zauważyłem że Liverpool nie jest tu zbyt lubianym klubem, przed tamtym rewanżem na Anfield tego nie było więc wniosek nasuwa sie sam ;)

1

@amanter Po prostu Atletico wygrało i zasłużenie, a nie jest to powód by teraz szyderę cisnąć z Liverpoolu bo im się noga podwinęła, tym bardziej, że każdy wie jak się gra z Atletico. Po prostu tu aż widać, że to jest zazdrość, bo o Liverpoolu się mówi, że jest wspaniałą drużyną.

16

@Kubsoleon Bardzo zbędny i głupi komentarz. Każdy może kibicować komu chce i cieszyć się z porażki kogo chce. Ja też chciałbym żeby odpadli i najlepiej nie wygrali Premier League (niemożliwe) i to nie ze względu na to że nas pokonali rok temu.

0

@Kubsoleon faworytem jest Psg i live do wygrania więc wiadomo że ludzie będą się cieszyć.Prawda jest taka ze livectrzeba pokonać u nich w domu i to jest sztuka.i te 1:0to malo tak naprawdę.To woda na młyn dla kloppa aby ich zmotywować.Na dziś więcej daje szans live

3

@Borneo to niezłe psg faworyt, przecież ten klub to mem.

0

@Kubsoleon I co w tym dziwnego? Żadna porażka nie zabolała mnie nigdy tak jak ten rewanż. Za to w jaki stan ma dluuuugi czas wprowadzili mnie i innych kibiców Barcy, życzę im w tym sezonie pasma porażek i odpadnięcia w LM. Później będę mieć ich w nosie.

0

@Tom0VeB ale mają Mbappe,Neya,Verratiego i Icardiego to nie sa złe nazwiska złapią formę....

0

@Borneo Byku nazwiska to oni mają od kilku dobrych lat, dlatego mówię o nich "klub mem".

0

@Tom0VeB Jasne;) zastanawiam się tylko czy przyjdzie moment że ci piłkarze dojrzeją do sytuacji w której wygrają LM.Tak jak Live co po frajersku przegrało z Realem po wyeliminowaniu bramkarza i Salaha przez Ramosa a oni z nim nic nie zrobili.Potem wygrqli LM zrobił się kawał zespołu.W zeszłym roku odpadli po frajersku z Mu i zastanawiam się czy w tym sezonie się ogarną, bo potencjał mają ogromny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?