La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 467 Culés

0

ciekawostka Ronaldo strzelił w tym roku tyle goli co Messi przez ostatnie 3 lata

8

@MokrySum w sensie z rzutow wolnych?

0

@Rewolucja123 dokładnie

3

@MokrySum ciekawostka: Messi nie gra z ogórkami z Litwy

10

@MokrySum
Ciekawostka: 7 z nich strzelił 127 drużynie na świecie.

2

@MokrySum Coś chyba nie zagrało xD

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Tomek_TF co nie zagrało ? to tylko ciekawostka .........

18

@MokrySum A potem jedzie na Santiago Bernabeu jako Konkwistador i gwałci w pojedynkę Real Madryt.

10

@MokrySum powinieneś nick zmienić na mokryfankrisztiano :D

0

@Explode jeśli już to MokryfanCzerwonakartka xD hahaha ....... nigdzie nie napisałem że Ronaldo jest lepszy niż Messi ....... . Ale tu jest tak że napisze się coś pozytywnego o Ronaldo to jest gówno burza xD

Komentarz usunięty

5

@MokrySum Chcesz powiedzieć że Messi w LM nie jest genialnym piłkarzem? :D

4

@MokrySum A w LM w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem tych rozgrywek, szach mat.

3

@MokrySum jescze bardziej genialny. O czym może świadczyć chociaż fakt, że w jedynym El Clasico ostatnich lat, również w pojedynkę zgwałcił Real w 1/2 LM. Ronaldo stał i płakał albo machał łapami.

1

@KamQiX w LM to bardzo dobry piłkarz ... jednak w ostatnich latach nie ma "tej kropki na i " ..... ( brak decydujących goli co dają awans ) ....

0

@JimMorrisonFCB w ostatnim sezonie ? masz racje ja nie mowie że nie .... ale czy w ostatnich latach dał tyle ile mógł ?

0

@Kapitan hawk Taki genialny że Barca wygrała 1 LM w ostatnich 8-9 latach ? zaraz będzie dekada Messiego

1

@Kapitan hawk a i ps co ty masz z tymi gwałtami ????

4

@MokrySum chyba ślepy jesteś :) Messiemu ktoś takie piłki wystawia jak Ronaldo ? pokaż Mi akcję Ronaldo jak mija kilku i umieszcza piłkę w siatce :)
Capello " Ronaldo od trzech lat nie wykonał ani jednego udanego dryblingu"

2

@MokrySum a ronaldo co gra teraz w lm??????

2

@Pitera27 nie podają mu w Juve piłeczek na pustaczka i Lipa... wielkiego Ronaldo nie ma.

0

@MokrySum gaurdiola też ponoć jest najlepszym trenerem a w ostatnich 9latach wygrał 1

1

@MokrySum niech zacznie strzelać w Juve to pogadamy

0

@Pitera27 nic Dlatego wygrał 4 LM w ostatnich 6 latach .........ale cicho

Komentarz usunięty

5

@MokrySum To nie ja mam coś z tymi gwaltami. To Real Madryt w ostatnich 10 latach był kilka razy gwałcony przez Barcelonę i Messiego, a nawet bez jego udziału. I Ronaldo nie pomógł..
W ciągu ostatniej dekady Barca wygrała 3 razy. Dlaczego kłamiesz?

0

@Skila_nie_kupisz jeśli już to popiszemy ...... .

4

@Messibestplayerintheworld Ta dyskusja jest bez sensu, wiadomo, ze Ronaldo jest lepszy. Powód- nie zawodzi w ważnych meczach i z trudnymi rywalami. Takiej Barcelonie strzelił na przykład chyba z 17 bramek. A Messi ile strzelił bramek przeciwko Barcelonie? Liczby nie kłamią, okrągłe 0.

9

@MokrySum no tak. Jeżeli Real wygrał LM, to dzięki Ronaldowi. Jeżeli Barca nie wygrała LM - to przez Messiego.
A potem płacz, bo nazywają was hala dziećmi

4

@RichardWinters tyle ile hattriców Ronaldo strzelił w El Clasico. Nie to co Litwie.

0

@Kapitan hawk haha jak już napisałem że Barca wygrała 1 LM w ostatnich 8-9latach .... i zaraz będzie dekada Messiego ................ ( a nie pisałem że wygrała 1 LM w ostatnich 10 latach ) nie przekręcaj. Barca wygrała więcej razy .. ale co to dało jedynie więcej Pucharów Hiszpanii bo W la lidze jest gorsza i w LM no ale cóż

0

@Kapitan hawk płacz ............. xD . Nie mowie że wszystko przez nich ( albo dzięki nim ) ale oni muszą dać coś ekstra

0

2

@MokrySumzwroc uwagę że real naprawdę grał wtedy instesywna piłkę coś podobnie jak teraz live choć live lepiej dla mnie dla oka to robi i to była zasługa nie samego Ronaldo a calej paki. W juve już tak łatwo nie jest...

0

@RichardWinters nigdzie nie napisałem że Ronaldo jest lepszy od Messiego . Ale szanuje twoje zdanie

5

@MokrySum Tak. Napisałeś, że Barca wygrał 1LM w ostatnich 8-9 latach. Czyli kłamstwo. Barca w ostatnich 8-9 latach wygrała 2 LM. Wolisz pisać o moim rzekomym przekręcaniu, a zwyczajnie kłamiesz. Piękna hipokryzja. Nie myliłem się. Typowe HD i kibic sukcesu, który jara się tym, że ktoś ma więcej pucharów.
Hahahah.

1

@MokrySum i dlatego tak genialny Ronaldo gra wielkiego Ch*** w Juve ?

0

@Kapitan hawk Chelsea , Bayern , Real , Barca , Real , Real , Real , Live , ( nikt ) ( faktycznie kłamstwo to są ostatni triumfatorzy xD) ........

0

@Messibestplayerintheworld nwm co gra Ronaldo w Juve

Komentarz usunięty

6

@MokrySum tak ty dziecko. 8 lat temu był rok 2011, a w nim Barca zdobyla LM, pokonując w finale United. W półfinale Messi w pojedynke zgwałcił Real. Specjalnie dales 8-9 lat, żeby coś udowodnić. Ale wyszły braki w twojej edukacji i rozumieniu tekstu. Napisałeś 8-9 LAT.To już twój problem, że nie umiesz liczyć.

4

@MokrySum To nie zagrało, że zapomniałeś napisać, że chodzi o gole w repce.

8

@Tomek_TF Abonent czasowo niedostępny :D

4

@Kapitan hawk Użytkownik zbanowany xD

« Powrót do wszystkich komentarzy