La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 459 Culés

99

Ciekawe...

3

@Rewolucja123 Jordi miał parę prób, ale niestety nie udało mu się zdać prawka ;D

2

@Rewolucja123 trochę wstyd dla alby :D

54

@hefaj6 Czy ja wiem, czy taki wstyd? Może nie czuję się pewnie za kierownicą.

0

@Rewolucja123 Jordi podobno myli czerwony z zielonym takze moze dlatego ;d

3

@Rewolucja123 Ciekawe, czy za bilety płaci xD

38

@Socjopata mnie bardziej ciekawi czy się dokłada ojcu na wahe ^^

9

@Jakchcesz Jakbym miał strzelać to coś czuję, że ten samochód jest kupiony przez Jordiego mimo, że nie ma prawka :D

0

@Terrored a ja myślę że nie na po co kupować jeśli sam nie jeździ skoro dostają bardzo fajne auta od Cupry :D

7

@hefaj6 jak się nie czuje to dlaczego ma stwarzać zagrożenie dla innych. Ja szanuje takich ludzi nic na siłę zresztą stać ich na szofera

0

@Barca_Big_Moment a to nie było tak, ze juz zdal?
widziałem zdjęcie jak siedzi za kierownicą z opisem, ze Alba zdal prawo jazdy

1

@Gaz To był prank ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy