La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1275 Culés

4

Tak jak Trumpa i USA lubię, szanuję, podziwiam, tak nie podoba mi się ich polityka względem Kurdów. Ale wiadomo - interesy. To jest gra dla dużych chłopców, a Kurdowie nic zaoferować Wielkiemu Bratu nie mogą.

3

@kerouac Podziwiać Trumpa? Za co? Znam wielu Kurdów i wiem z ich opowieści, że ci, którzy zostali wsparci przez USA, to zwykli separatyści, którzy mają na celu dalsze rozbijanie Syrii, Iraku a teraz też Turcji. Nie popieram tego co się dzieje, ale Turcja graniczy z Syrią, a Kurdowie dokonywali już zamachów terrorystycznych na Turcję chcąc wymusić powstanie Kurdystanu.

4

@kerouac Wszystkie te wojny są pos**ne. Po co? Gdyby nie one to nie byłoby większości zła na tym świecie, tragedii, ubóstwa. To straszne...

0

@puyol_presidend5 wojna ma zawsze podłoże materialne. Czy to ziemie, czy to bezpośrednio pieniądze. Dopóki będą istniały wartości materialne, a będą istniały do końca to będą wojny

0

@DaPi Bo wielu ludzi to nienażarte wiecznie bydlęta.

5

@Eto'o9 R10 podziwiam za to co osiągnął. Za konsekwentny marsz na Biały Dom, który rozpoczął kilkanaście lat temu. Za przedsiębiorczość i powiększenie kilkurotne majątku ojca. Za to, że ma twarde zasady i nie ulega konformizmowi. Za niepoprawnosc polityczna.

Oczywiście dostrzegam jego wady, cynizm, ego, ale nie zmienia to faktu, że jest osobą wyjątkowo uzdolniona.

0

@puyol_presidend5 to straszne i normalne. Nawet na polskim podwórku brat bratu wilkiem, bo jeden za PIS, drugi za PO. Daleko do wydlubywania sobie oczu nie ma.

0

@kerouac w sumie,nas też może zostawić jak kurdów jak ktoś mu zapłaci.America first;)

2

@kerouac jak mozna podziwiac i szanowac seksiste, rasiste, klasiste, ktory chce spac z wlasna corka i ktoremu brak kontroli nad wlasnymi impulsami.

Facet to specjalista od “chapter 11”, czyli bankrutctwa dla bogatych, a doszedl tam gdzie doszedl bo pochodzi z pieniedzy i mial ludzi, ktorym placil, by nu majatek powiekszyli - a ze nie ma tez skrupolow, to nie mial problemu z pozbywaniem sie ich, badz zostawianiem mnostwa ludzi bez pracy, i ruszaniem do przodu. To jest przyklad biznesowego socjopaty - podziwiac to mozna Billa Gatesa albo Stephena Hawkinga, ale podziwianie Trumpa jedynie duzo mowi o tobie jako osobie.

2

@YoNoEntiendoNada oceniasz go w ten sposób, według własnej linii światopoglądu, szanuje twoje zdanie, ale nie akceptuje go. Jestem jaki jestem i nie będę się zmieniać pod wplywem randomowej wizji świata w internecie. Życie trzeba rozgrywać umiejętnie, jeśli jestem złą osobą, trudno. Ale szczerą.

0

@YoNoEntiendoNada w biznesie nie ma litości, trzeba być jak Janusz Tracz w Plebanii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 kichson 103 pkt
2 bartek00717 101 pkt
3 barcabarca127 99 pkt
4 IRbaboon 99 pkt
5 Ja Cule 99 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy najbliższe El Clasico powinno odbyć się na Bernabeu?