La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1501 Culés

29

PRAWDA O PIS
O rodzinie poucza nas stary kawaler
O prawdzie mówi patologiczny kłamca
O walce z hejtem mówi hejter nr 1
O walce z przestępcami mówi dziwnie ułaskawiony
O walce z komuną mów prokurator stanu wojennego odznaczony przez komunistów

53

@Odesseiron skończcie z tą polityką! Nikogo poglądów nie zmienicie, a tylko denerwujecie się nawzajem. Jaki w tym cel? Wiem, że można no ale po co?

0

@Triv44 Jakby to powiedział Mario Balotelli: "Bo mogę!" :D

3

@Triv44
Też tego nigdy nie zrozumiem. Mam swoje poglądy i twardo się ich trzymam jednak potrafię zrozumieć, że ktoś może mieć inne poglądy i potrzeby. Każdy z nas jest inny i ma inne wartości. Dla mnie bezczelnością jest narzucania innym swoich racji uważając, że są jedynie słuszne. Ogarnijcie się ludzie.

0

@kamilkrycha to ja dążąc do braku podziałów napiszę: ładny avatar:D

3

@kamilkrycha
imho: Jeżeli Twój pogląd nie polega na tym, że domagasz się życia z pieniędzy drugiego człowieka to wszystko jest okej. Ale jeżeli Twoim poglądem jest życie na koszt innych, to nie zdziw się, że Ci inni reagują i starają się przemówić Ci do rozsądku.
#koniec #popisu

1

@R-Dinho Powtarzasz tylko to, co mówią inni, pewnie nawet nie rozumiesz tego, co mówisz. I ty chcesz przemawiać komuś do rozsądku? Żałosne...

0

@kempnou czego nie rozumiem i co powtarzam? :)

0

@R-Dinho Powtarzasz puste hasła ludzi, którzy krzyczą najgłośniej. Nie rozumiesz tego , o czym mówisz. Nie rozumiesz tego jak działa budżet, jak działają podatki, twoje wypowiedzi to jeden wielki atak na tematy, o których nie masz pojęcia

0

@kempnou jedynymi pustymi, nic nie wnoszącymi do dyskusji zdaniami są Twoje zdania, które zarzucają drugiemu nie wiedzę, samemu nie wnosząc do dyskusji nic. Głosuj sobie na PIS lub PO i ciesz twarzyczkę do monitora/telewizora widząc, że Twoja partia zwycięża, opluwaj sobie drugą z partii.

Ja po prostu chciałbym sam decydować, na co idą moje ciężko zarobione pieniądze, jak Ty lubisz, jak ktoś za Twoje tworzy kolejne instytucje dla rodzinki i znajomych z list partyjnych, to już Twoja sprawa. Jak lubisz jak Morawiecki robi z Ciebie osła prezentując rodzinkę dyrektora banku, któremu 500+ odmieniło życie, któremu wcześniej MM wręcza klucze do nowego mieszkania, jeżeli lubisz oglądać TVP i chłonąć te kłamstwa to Twoja sprawa. Ja nie lubię, mi się to nie podoba.

0

@R-Dinho Zgrywasz znawcę podatkowego? W każdym normalnym kraju są podatki, to nie jest nic nowego. Żyjesz w kraju więc płacisz podatki. Może one są za duże, ale są wszędzie.
Nie głosuje ani na PO ani ja PiS, ale przede wszystkim nie powtarzam jak bezmózgna papuga pustych haseł ludzi, którym coś nie wyszło w życiu

« Powrót do wszystkich komentarzy