La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1398 Culés

40

Marcelino zwolniony. Współczuje fanom Valencii. Przez takiego właściciela mogą wrócić do czasów, gdy zajmowali 12 miejsce w tabeli. Tragedia

0

@Veb1233 Nie ma co współczuć właściciela, tylko ogólnie bajzlu. Ogólnie w tym całym syfie w Valencii nic nie jest czarno-białe.

1

@Veb1233 Dobrze że teraz , może zamieszanie źle wpłynie na ich gre

0

@Veb1233 Czemu zwolnili

3

@badej60 Dla mnie wszystko jest logiczne. Sorry, ale gościu, który zatrudnil jako trenera Neville bez dosłownie żadnego doświadczenia, który nie znał języka, ani zawodników Valencii i który przeprowadzał totalnie głupie transfery jest dla mnie jedynym winnym. Tym bardziej, że po tym, gdy przestał się pchać w transfery, tylko dal to robić osobom, które się na tym znają, nagle Valencia 2 razy z rzędu awansowala do Ligi Mistrzów. A przed erą Marcelino zajmowali 12 miejsce w tabeli.

0

@Suzu Mi mimo wszystko trochę ich szkoda. Zawsze miałem jakiś sentyment do Valencii i szkoda mi patrzeć na to, co robi z tym klubem Lim.

0

@Mario96w Bo nie zgadzał się z właścicielem.

0

@Veb1233 No wiadomo że szkoda bo akurat Marcellino wniósł do tego klubu naprawdę fajny projekt , ale jakby i tak miało się to stać to dobrze że akurat teraz

0

@Veb1233 Przekozaczyl.

« Powrót do wszystkich komentarzy