La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 962 Culés

124

Ludzie drodzy, jeżeli chcecie psuć innym frajdę z oglądania filmów ,seriali czy czytania książek to weźcie to róbcie gdzieś indziej, bo szkoda tracić możliwość użytkowania strony w takim etapie sezonu. A jeżeli już musicie porozmawiać, bo to Was bardzo ekscytuje w danym momencie, to oznaczajcie wyraźnie na początku komentarza, że jest w nim [SPOILER]. Szanujmy obecność innych i nie psujmy im zabawy.

9

@wpwelement Przypiąć to gdzieś na samą górę niech każdy widzi. A osoby które się nie zastosują pouczać krótkimi banami. Inaczej nic się nie zmieni

0

@wpwelement Hyhy wszyscy umro w tej grze o tron:D a tak serio to wiesz, że na świecie istnieje taka instytucja jak 'trol internetowy' i takie wpisy są dla niektórych pożywką? :)

0

@karci0 Taka instytucja powinna zostać permanentnie zbanowana :)

2

@karci0 Owszem istnieje, ale na tej stronie ma wyjątkowo trudno, aby prosperować dłużej niż do pierwszego zgłoszenia. Potem ma perma, a kolejnego konta już nie można założyć i kariera się kończy. Także lepiej nie być trollem na FCBarca.com.

« Powrót do wszystkich komentarzy