La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 957 Culés

104

Kto mi zaspojleruje GoT ten dostanie perma.

1

@wpwelement Nie chciałbyś wiedzieć co się działo. Ogień taki, że hej. :D

1

@wpwelement Dlatego nie wchodzę tu przed obejrzeniem odcinka ;P z tego co widziałem rano był mały odsiew ^^

6

@Transu96 Ja stąd nie wychodzę...

4

@wpwelement Zamknijmy internet co poniedziałek, bo się ludzie burzą.

Ja miałem zaspoilerowany finał Breaking Bad po 2 odcinkach pierwszego sezonu. To był dopiero ból.

0

@KapiFCB Gorzej jak się samemu przez przypadek przeskoczyło sezon dalej i się pewne zdarzenie widziało. :(

0

@wpwelement Życie ci przez palce ucieka.

6

@wpwelement Jak dobrze że ja tego nie oglądam, mniej nerwów tracę

4

@wpwelement Jestem takim ujem że napisalbym gdybym oglądał ten serial.

0

@Grzesior667 Nic nie mów. Oglądałem Dom z Papieru i nagle włączył mi się 2 sezon, a oni dalej siedzieli w tej mennicy. Pierwszy sezon mogłem wyrzucić do kosza.

6

@Chwytliwy Nie masz się czym chwalić.

1

@Transu96 Dlatego się chwale byle czym :(

1

@KapiFCB Po pierwsze to jakim cudem "nagle" włączył ci się drugi sezon? :D
A po drugie co ci przeszkadzała ta informacja że dalej siedzieli w mennicy? Do ostatniego odcinka tam siedzieli xd

1

@wpwelement Nie oglądam tego , w sumie żadnego serialu/filmu nie oglądam , ale gdybym nie był leniem pospoilerowałby tu trochu :D

1

@wpwelement Banowałbym każdy spoiler jaki tu się trafi xd

14

@wpwelement Haha, banuj, banuj. Sam nie jestem fanem Gry o Tron, ale spojlerowanie filmów, seriali, gier to najgorsze co może być. Mi kiedyś algorytm Google zaspojlerował. Chciałem czegoś poszukać i zacząłem wpisywać jakoś tak: "Jak [tutaj imię i nazwisko bohatera]...", a Google mi dało podpowiedź "Jak [tutaj imię i nazwisko bohatera] umarł?".

Upuściłem telefon z wrażenia...

7

@Theodore_Bagwell A ja takim, ze bym Ci dał tego perma.

0

@kaziks To szkoda ja bym nie dał rady tak niektóre filmy i seriale są takie mega ze był by to grzech ich nie obejrzeć.

1

@wpwelement Perm to jeszcze nie koniec, wiem z doświadczenia xD

konto usunięte

1

@wpwelement WTF Got? Czym wy się jaracie..?

3

@wpwelement Kierowniku nie naduzywaj swojej "wladzy".

1

@DC7 To, ze Ciebie coś nie "jara" nie oznacza, ze innych nie może.

0

@marcin62 Aż kusi żeby zarzucić ciekawostką, ale niestety nie oglądam.

« Powrót do wszystkich komentarzy