La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

4

Norwegia. 50 osób z omicronem po imprezie firmowej. Tylko zaszczepieni.
Na 100 osób 50 zarażonych.
To co, skoro zaszczepieni tak łatwo się zarażają to może trzeba ich odizolować bo roznoszą z łatwością nowy wariant ?

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-omikron-po-imprezie-bozonarodzeniowej-mowa-o-50-zakazonych,nId,5682103#crp_state=1?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6392737&utm_campaign=wykop-poleca

2

@7black4 każdy się łatwo zaraża. Tylko zaszczepieni przejdą w większości łagodniej niż nie zaszczepieni

12

@7black4 ale wiesz, że szczepionka nie ma za zadanie chronić przed zarażeniem tylko przed ciężkim przejściem choroby? Czy jednak za trudno to pojąć?

3

@Ghotti To czemu kilka miesięcy temu pierdo... że przez szczepionkę wirus roznosi się o wiele mniej?

1

@LionelM95 Bo wcześniej był inny wirus. Skąd ktoś miał przewidzieć że zmutuje do takiej formy? Czy ktoś jest wróżką? Oczywiście zakładano mutacje, ale czy taką?

0

@7black4 tak brzmi narracja, bo szczepionki mają umowy do końca grudnia i stycznia 2022, więc wchodzi nowy wariant i dla każdego wariata jest już nowa szczepionka :D

Komentarz usunięty

11

@Ghotti a tak trudno pojąć, że jak ktoś zakażony, to roznosi zarazki
W mniejszym stopniu, ale roznosi.
Więc albo zaakceptujemy, że to normalne i wracamy do normalności, albo trwamy w tym absurdzie do usranej śmierci

0

@7black4 Ta berbelucha z biegiem czasu będzie gówno warta. "Ostatnia prosta"

Komentarz usunięty

0

@CuttingHead A wy za to nawet jak sie okaże, że szczepionka ratuje w 100% to będziecie szukać dziury w całym, że to spisek itp. Pomylono się w kwestii roznoszenia choroby po szczepieniu. Jednak nie pomylono się w kwestii przechodzenia choroby po zaszczepieniu i większość przechodzi ładgodnie jeśli się zarazi

3

@7black4 I właśnie problem jest taki że to paradoksalnie teraz zaszczepieni będę stanowić największe zagrożenie... Bo przecież ich nie testują, bo przecież wpuszczają ich wszędzie za okazaniem certyfikatu... takich przykładów jest mnóstwo... A roznoszą wirusa tak samo jak niezaszczepieni... Paradoks goni paradoks, a my tak na prawdę jesteśmy królikami doświadczalnymi...A kto ma jakąś rodzinę pracującą w służbie zdrowa to wie, że tych paradoksów jest cała masa i połowa jak nie więcej lekarzy, pielęgniarek czy ratowników jest niezaszczepiona...Ja się nie zaszczepiłem i nie zamierzam, ale za przeproszeniem mam w dupci czy Ty, Ty alby Ty się zaszczepiłeś lub nie... Bo to tak naprawdę nie ma większego znaczenia a jak widać tylko dzieli społeczeństwo baaa, nawet rodziny... Wirus jest istnieje tego nikt nie neguje, ale nie zastanawialiście się czemu nikt teraz nie mówi o grypie? Gdzie jest grypa? Zniknęła? Także dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie bo do niczego dobrego to nie prowadzi aaa Ci na górze, na wysokich stołkach mają z tego niezły ubaw :)

PS; Jadę w przyszłym tygodniu do Włoch na narty i aż jestem ciekawe czy wszystko to co mówią w TV'/Internecie jest prawdą odnośnie sprawdzania wszystkich i wszystkiego, bo wydaje mi się że rzeczywiście wygląda to wszystko całkiem inaczej niż malują media.

1

@Naturopata Tak akurat że będzie miał 50 mutacji wszyscy wiedzieli....Tak samo że ma w sobie odmianę z 2020 roku i będzie mutował w ciele człowieka przez kilka miesięcy. Normalnie same wróżki.

0

@7black4 nie wiem czy tylko ja tak zrozumiałem Twój post, ale zabrzmiało to tak, jakby zarazili się tylko zaszczepieni a niezaszczepieni nie. A na tej imprezie wszyscy byli zaszczepieni.

0

@7black4 Zaszczepiony jest większym zagrożeniem dla niezaszczepionego niż niezaszczepiony dla niezaszczepionego. Fakt nie opinia.
dlaczego? bo więcej ludzi jest zaszczepionych :)

0

@Naturopata wymień, sprawdzimy za jakiś czas :)

0

@MarFan to jest plan, a nie żadne wróżenie z fusów. Wystarczy zobaczyć na zamordyzm w Australii

0

@AduŚ07 Gowno jest sprawdzane tyle Ci powiem :D

1

@Nieznajomy Delta, Epsilon, Zeta, Eta, Theta, Iota, Kappa, Lambda, Mu, Nu, Ksi, Omicron, Pi, Rho, Sigma, Tau, Opsilon, Phi, Chi, Psi, Omega

1

@Naturopata Bzdura. Nikt nie wiedział jakie będą formy. Po prostu ustalili, że nazwy będą z alfabetu greckiego a nie o miejsca geograficznego.

1

@Naturopata Wow znasz grecki alfabet. Gratulacje :)

0

@Naturopata coś Ci się chyba źle przekleilo, mówiłeś że możesz wymienić mutacje, a wkleiłeś tutaj grecki alfabet (:

2

@Nieznajomy
Wiem, że byli tylko zaszczepieni ale zaskakujące jest, że aż 50% się zaraziło.
Narracja, że nikt nam nie obiecywał, że nie będziemy się zarażać to kłamstwo.
Dodatkowo w Norwegii zarażeń jest 4 razy więcej niż w III fali. Zgonów więcej niż było. Zaszczepionych 80%.

0

@CuttingHead pokaż mi gdzie tak napisałem.

2

@Ghotti Ale ja nie mam ani czasu ani chęci sprawdzać waszych wiadomości (mówię o was wszystkich którzy nazywacie nas antyszczepionkowcami) w których pisaliście o skuteczności na poziomie 95% w zapobieganiu rozprzestrzeniania. Było was tutaj wielu, bardzo wielu.

@BajteR Użyłeś świetnego słowa "jak się okaże" niestety przez półtora roku się nie okazało i już się nie okaże. Za to okazuje się, że przez ostatni rok mamy wylew problemów z sercem jak i zgonów sportowców i innych ludzi z mainstream'u ( o zwykłych szarych myszkach nie mówię bo o nich się nie rozmawia) na które nikt nie potrafi odpowiedzieć, żaden specjalista ani uczony, za to każdy powtarza jak mantrę od roku szczepmy się dla swojego i dobra naszych bliskich. Co więc z tymi których szczepienie okaleczylo i nie mają żadnej pomocy od państwa ani koncernów? Powiedz im w twarz, żeby poszli i przyjęli dawkę przypominająca.

0

@CuttingHead Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Jestem pewny do tego co wziąłem i jestem po 3 dawce. Trzeba będzie przyjmę 4 i 40 :) A jak ktoś nie chce niech nie bierze. Jednocześnie przeraża a chyba nawet bardziej bawi już mnie wasze szukanie wszędzie spisków byle pasowało pod teorię

1

@fcbarcafan19 haha ale o co te pretensje ? Czy to ja wymyśliłem te "nowe warianty" ? :D

0

@AduŚ07 Gdzie jest grypa, serio? W moim biurze w tym sezonie już 4-5 osób rozłożyła. Ma się dobrze.

0

@BajteR powiedz to np tej dziewczynie.

https://www.bitchute.com/video/9qfbWwvfj04k/

0

@CuttingHead po każdym szczepieniu zdarzały się takie przypadki. Również po tych co obowiązkowo przyjmujemy po urodzeniu

0

@BajteR Ale przez dwadzieścia lat szczepień nie odnotowano tyłu niepożądanych odczynów poszczepiennych co przez ostatni rok.

0

@CuttingHead poproszę statystykę z ciekawości bo tej nie znam

« Powrót do wszystkich komentarzy