La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

26

Najlepsi goleadorzy: Pele, Messi, Ronaldo
Najlepsi playmakerzy: Xavi, Messi, Zidane
Najlepsi dryblerzy: Maradona, Messi, Ronaldinho

No i tyle w temacie.

2

@TheNekro94 nie wiem może kontrowersyjne, ale dla mnie Iniesta był lepszym playmakerem niż Xavi. Przede wszystkim miał bardziej równą formę całą karierę. Xavi miewał wzloty i upadki no i stosunkowo późno wskoczył na najwyższy poziom.

1

@TheNekro94 Cruyff i Maradona pasują zarówno do najlepszych playmakerów jak i dryblerów, Pele pasuje do najlepszych goleadorów i dryblerów.

0

@TheNekro94 Amen!

0

@masq o potędze Xaviego świadczy to, że gdy odszedł trzeba było dwóch piłkarz, aby zastąpić jego umiejętności. Iniesta sam nie był w stanie przejąć obowiązków Xaviego na boisku i drużyna potrzebowała do tego Rakticica.
Chorwat zajmował się bieganiem i zajmowaniem przestrzeni, a Iniesta kreowaniem i zajmowaniem czasu.
Ostatecznie można dojść do wniosku, że rola Andresa była zależna od roli Xaviego.

0

@masq Bardzo kontrowersyjnie. Bo Xavi miał więcej lat na topie od Iniesty. No i Xavi bez Iniesty sobie radził. Iniesta po odejściu Xaviego już nie....

0

@PatrykBarca No offence, ale nie zgadzam się z ani jednym stwierdzeniem jakie napisałeś tutaj :D Xavi przed Pepem to był w cieniu Deco.

0

@masq Xavi debiutował jako nastolatek. Może i był w cieniu. Ale Iniesta na początku też nie był pierwszym wyborem Pepa. I to od Xaviego PEP zaczynał skład. Tak samo Hiszpanie. Do tego Xavi ma zdecydowanie więcej bramek i asyst w karierze a grał głębiej. Możesz się nie zgadzać ale to są fakty.....

0

@PatrykBarca Pep mówił, ze zaczynał skład od Busquetsa.

0

@masq Statystyki mówią, że od Xaviego również :) A Busi w pierwszym sezonie nie grał tyle bo grał Yaya. Xavi był pierwszym wyborem od samego początku do samego końca.

0

@PatrykBarca a ja mówię co dokładnie Pep powiedział w wywiadzie tego podważyć nie możesz.

1

@masq Można gadać wszystko. Papier też wszytko przyjmie. Ale z faktami nie ma co dyskutować. Jeżeli coś się dokonało i jest widoczne w statystykach to nie da się tego przeklamac czy zamienić. Tak było i tyle. Iniesta nie grał tyle u Pepa co Xavi , nie miał tylu liczb co Xavi i nie był tak kluczowy jak Xavi.

« Powrót do wszystkich komentarzy