La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

1

Kasjo czy Wrzosek? Bo według mnie w Boksie to ten Kasjusz powinien go porobić

1

@Deviler w boksie to raczej proste, ze kasjusz. Wzrost, idealne warunki, doswiadczenie w boksie, bierze na powaznie treningi co wszyscy mowia i pokazal juz przy parke to. Wrzosek bez szans patrzac obiektywnie z boku

0

@nammah ale czytałem że Wrzosek lepszy w stójce niz Parke

0

@matirix20 zasięg rąk zrobi swoje. Kasjusz wygra

1

@FCB24 co z tego zasiegu jak Kasjo i tak walczy w półdystansie

0

@matirix20 Parke wygrał tylko jedną rundę z Kasjo, zobaczymy czy Zombi wygra chociaż dwie ;P

0

@matirix20 Stójka w mma to też kopnięcia.

0

@Rust_Cohle walczył, bo nie miał mocnych rywali. Tu jednak gdy półdystans mu nie będzie szedł to może przejść na trzymanie dystansu i wtedy Wrzosek będzie miał duży problem

0

@Barca_Big_Moment ty chyba w jakimś innym świecie żyjesz skoro uważasz że Parke wygrał 1 rundę. Werdykt był jasny i wygrał Parke

0

@ElKamil Werdyktem wygrał Kasjo, więc chyba oglądałeś zapasy w dodatku pewnie damskie bo musiałeś przy tym marszczyć freda ;P

0

@Barca_Big_Moment zbłaźniłeś się fest. Ten kasjo musi być twoim idolem a sam pewnie mieścisz się w średniej wieku jego fanów czyli zapewne jakieś 14 lat :v współczuję ci

0

@ElKamil No prawie trafiłeś bo chodzę do siódmej klasy, jestem zbłaźniony fest jak to powiedziałeś, ale żyje dla luzu i mam wyjebane w takich "perwersów" którzy lubują się w tym, że mają kompleksy spowodowane smutnym życiem i depresją z powodu braku powodzenia wśród płci pięknej. Nie tracę już więcej czasu na Ciebie Kamil, bo kolega posypał i idę się porządnie nafukać na afterze z moim idolem Kasjo za jego wielką wygraną! Rekord pięć do zera nie wziął się z nikąd, a teraz idę raczyć się kryształem! Elówa :¢

0

@Barca_Big_Moment Kryształowa landrynko uważaj aby Ci Kasjo nie zrobił odwiertu gdy już schylisz się ze zwiją po ten tani mefedron. Sędziowie fukają z wami?

« Powrót do wszystkich komentarzy